koncert

LIPALI

koncert

LIPALI

LIPALI - Bilety na koncert

4 października w Klubie Stodoła wystąpi formacja Lipali! Wydarzenie odbędzie się w ramach wyjątkowej trasy koncertowej, zorganizowanej z okazji 15-lecia aktywności scenicznej. Zespół pod przewodnictwem Tomasza „Lipy” Lipnickiego wystąpi na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży.

Jubileuszowa trasa będzie ukłonem w stronę fanów – to właśnie oni będą mieli wpływ zarówno na lokalizację koncertów, jak i na listę utworów zagranych na każdym z nich. W okresie wakacyjnym muzycy odświeżą pokaźną listę utworów, z których wiele nie grali od lat, a dyskusja na temat koncertowych setlist będzie odbywała się na facebookowym profilu.

Na trasie muzycy zaprezentuje także próbkę nowości z kolejnej, szóstej już płyty, której wydanie planowane jest na przyszły rok. Zarówno jesienna trasa, jak i nadchodzące wydawnictwo będą także okazją, do poznania możliwości nowego basisty – Łukasza „Gajowego” Gajowniczka, który pojawił się w zespole z końcem ubiegłego roku.

O Lipali

Zespół Lipali powstał na bazie solowego projektu Tomka „Lipy” Lipnickiego, który po rozpadzie legendarnego już Illusion wciąż odczuwał muzyczny głód. W 2003 roku dołączyli do niego Adrian „Qlos” Kulik i Łukasz „Luk” Jeleniewski. Jako trio nagrali cztery studyjne albumy: „Pi”, „Bloo”, „Trio”, „3850”. Wybrzmiały na nich takie hity jak „Upadam”, „Popioły” czy „Jeżozwierz”. Po ponad dekadzie do zespołu dołączył Roman Bereźnicki i w tak poszerzonym składzie panowie pracowali nad krążkiem „Fasady”, który ukazał się pod koniec 2015 roku. Z końcem minionego roku nastąpiła wspomniana zmiana na basie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LIPALI

Kapitalny koncert!!! Chłopaki w rewelacyjnej formie!!!
Krzychu 11.11.2019 13:52
Najlepsza rockowa kapela w PL.
Przemo 10.11.2019 10:57
Kapitalny koncert Panowie w wielkiej formie!
Krzychu 05.11.2018 21:12
Występ jak zawsze na najwyższym poziomie. Miło się ogląda jak muzycy czerpią radość z grania.
najgro 22.10.2018 18:25
Około 2h super zabawy w piwnicznym/klubowym klimacie. Koncert z premierami plus mega humor. Życzymy im 100 lat grania i super sprzedaży nowej płytki bo będzie się działo :)
Walkirios 22.10.2018 17:50
Było przecudownie!
Jak zwykle rewelacja!
Monika 21.10.2018 09:43
Świetny koncert, następnym razem zabiorę żonę :)
Występ LIPALI był bardzo dobry. Wcześniej był nawet "support. Tylko piwo - strasznie drogie !
Lipali w pełnej krasie i pełna profeska. Bardzo miło było.

Polecane z kategorii koncert