koncert

LOR Lowlight Tour + Never Sol

koncert

LOR Lowlight Tour + Never Sol

LOR Lowlight Tour + Never Sol - Bilety na koncert

Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane i umuzykalnione dziewczyny z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce). Częściowo poznały się w szkole, częściowo przez internet. Serca słuchaczy zdobyły subtelnym songwritingiem inspirowanym muzyką folkową. Mimo bardzo młodego wieku, mają już za sobą koncerty w całej Polsce, w tym na scenach takich festiwali jak Open’er, OFF czy Orange Warsaw.

Debiutancki album „Lowlight” światło dzienne ujrzy w kwietniu 2019. Zawartość albumu stanowi kontynuację drogi obranej od samego początku. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec. Historie zawarte w tekstach traktują zarówno o miłości, przyjaźni jak i poczuciu straty czy smutku. Powołane do życia przez subtelny śpiew Jagody Kudlińskiej i towarzyszącego jej chóru dopełniają całość „Lowlight”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LOR Lowlight Tour + Never Sol

Piękna muzyka, ciekawie i z humorem prowadzona konferansjerka, zadziwia profesjonalizm młodych twórców ( twórczyń ). Żal, że tak krótko. Mimo, że support Czeszki był ciekawy, to jednak trochę za długi.

Polecane z kategorii koncert