koncert Łydka Grubasa

Łydka Grubasa – ĘĆ się imię Twoje

koncert Łydka Grubasa

Łydka Grubasa – ĘĆ się imię Twoje

Łydka Grubasa – ĘĆ się imię Twoje - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Dzieńdoberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. Trasa również będzie wyjątkowa!

Łydka Grubasa – ĘĆ się imię Twoje - więcej informacji

ĘĆ się imię Twoje - nowa płyta Łydki Grubasa i trasa jesień/wiosna 2023/2024

Dzieńdoberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe...

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i - nie inaczej – zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo... Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.11.2023, 20:00 Underground Pub
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Tychy

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Łydka Grubasa – ĘĆ się imię Twoje


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert