koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Dee Dee Bridgewater

koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Dee Dee Bridgewater

Ladies' Jazz Festival 2018 - Dee Dee Bridgewater - Bilety na koncert

Dee Dee Bridgewater ponownie w Polsce, Trzykrotna laureatka Grammy otworzy Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni!

To na Ladies’ Jazz Festival 2009 w Gdyni świat po raz pierwszy usłyszał jej fenomenalne interpretacje piosenek Billie Holiday, które do tej pory zapierają dech w piersiach. W tym roku wraca na festiwal po 9 latach z nowym repertuarem i swymi wielkimi przebojami – Dee Dee Bridgewater, wielka gwiazda światowego jazzu, aktorka, wielokrotna laureatka prestiżowych Grammy i Tony otworzy swym recitalem 14 edycję Ladies’ Jazz Festival w Gdyni – jedyny festiwal w całości poświęconego damom jazzu!
Dee Dee Bridgewater to INSTYTUCJA: występowała z Sonnym Rollinsem, Dizziem Gillespie, Maksem Roachem, śpiewała na wszystkich ważnych i wielkich scenach świata, nie tylko śpiewa, ale i zbiera laury jako aktorka (m.in. nagroda Laurenca Oliviera dla najlepszej aktorki musicalowej czy niedawna serialowa rola – a jakże: Billie Holiday).
Humor, wdzięk, ekspresja, fenomenalna interpretacja, szarm i ten głos – niezapomniany, niepowtarzalny, jeden z najważniejszych na świecie…
…na New Peoples New Orlean Jazz Market ma scenę swojego imienia!
Wielka i jednocześnie przemiła, otwarta ARTYSKA.
Banałem jest powtarzać to, co osiągnęła, zdobyła, jakie laury i peany kieruje się w Jej kierunku.

Szanowni Państwo,
po prostu: Dee Dee Bridgewater 20 lipca 2018 w Teatrze Muzycznym w Gdyni i jeśli Was zabraknie, nie będziecie mieli czego wnukom opowiadać!
Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ladies' Jazz Festival 2018 - Dee Dee Bridgewater

Nie podobał mi się support. Uważam, że następnym razem to koncert gwiazdy wieczoru powinien otworzyć festiwal. Występ De e Dee był super! Organizacja bez zarzutów.
Bardzo dobry, profesjonalny koncert
Wow super koncert
Koncert fenomenalny, kobieta ma niesamowitą energię
Szczerze mówiąc jestem dość mocno rozczarowany wczorajszym koncertem De DE Bridgewater. Oczekiwał porządnego koncertu muzyki soul, tymczasem otrzymałem amerykański show z długimi monologami dla których przerywnikami były nie robiące specjalnego wrażenia utwory muzyczne. Co robiło wrażenie to momentami głos wokalistki. Miłym zaskoczeniem piątkowego koncertu okazała się Judyta Pisarczyk która zapowiada się na rasową pisankarkę jazzową.

Polecane z kategorii koncert