koncert Lady Pank

Lady Pank Akustycznie

koncert Lady Pank

Lady Pank Akustycznie

Lady Pank Akustycznie - Bilety na koncert

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów.
Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.
Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Sztuka latania", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś" czy "Stacja warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W 2012 roku ukazał się album Lady Pank "Symfonicznie", który do dziś utrzymuje się na liście największych bestsellerów muzycznych OLIS. W maju tego roku ukazał się album "Akustycznie" będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank.
Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.

W 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia Lady Pank. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy i eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Lady Pank Akustycznie

Koncert rewelacyjny
Super koncert!
Lady Pank Akustycznie w G2- dobry wystep, wręcz kameralny, chociaż bardziej chłopaki mogli się postarać, słabszy kontakt z publicznością niż zazwyczaj.
Super koncert, cały zespół w świetnej formie.
Jedyne co mogę powiedzieć to tylko tyle, że mogło by trwać dalej :)
marcin148e 13.04.2015 09:19
Świetny koncert, dobra zabawa
Wiewiora 13.04.2015 09:04
Chłopaki w dobrej formie! Bardzo dobry koncert
Lagodny 13.04.2015 08:54
Fantastyczny koncert!!!!! Polecam!!!!
K A P I T A L N I E !!!! :)
było bajkowo ????
edytka20052 28.03.2015 19:31
Zespół gwiazdorzy jakby to było ich pięć minut,brak szacunku dla ludzi kupujących bilety na ich występy.Jestem rozczarowany a dorastałem wraz z nimi(rówieśnik).
Zaskakująco dużo młodzieży, jak na dinozaurów polskiej sceny. Lady Pank jak "prawie" zawsze pokazał się z najlepszej strony. Więcej takich koncertów

Polecane z kategorii koncert