koncert
Lady Pank

koncert

Lady Pank

Lady Pank - Bilety na koncert

Lady Pank - Elbląg Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR | Kupuj Bilety Online

Borysewicz, jeden z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów, wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.
Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Sztuka latania", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś" czy "Stacja warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert spełnił moje oczekiwania. Było świetnie! Niesamowity wokal Pana Panasewicza i solówki na gitarach Pana Borysewicza wprawiały w osłupienie.
Koncert zorganizowany profesjonalnie. Duży efekt zrobiły wizualizacje świetlne. Świetna zabawa. Jedyny minus - zespół nie wyszedł do czekających fanów po zakończeniu koncertu.
Koncert świetny. To moja muzyka, ale i moi synowie pod wrażeniem. Byliśmy w trójkę. Takie nasze to było "męskie granie" :) Jak dla mnie - cudowne rozwiązania instrumentalne w ramach smaczków koncertowych. Super. Dzięki.
Koncert był fantastyczny. Przeniosłam się w lata mojej młodości, Chłopaki dają radę, nasi polscy Rolling Stones. Jestem zachwycona Jankiem Borysewiczem, jego solówki to niczym dialog ze słuchaczem. Brawo. Tak trzymać.
Mega koncert Lady Pank wciąż w formie. Sprzedaż biletów bezproblemowa i szybka. Polecam :)
REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŻDŻE NA RÓŻNE KONCERTY, ALE TO CO WYRABIA BORYSEWICZ TO MASAKRA ! EKSTRAKLASA GITAROWA !! BRAWO !!
Ogólnie sam występ zespołu na jak najwyższym poziomie jednak na duży minus należy uznać brak kontaktu z publicznością po koncercie. Wiele osób opuściło halę zawiedzonych brakiem wyjścia zespołu po koncercie i rozdania autografów. Należało tak zorganizować koncert żeby starczyło czasu na kontakt z publicznością.
Koncert SUPER Borys i Panas rewelacja !!! ale organizacja to tragedia. Kupiłem bilety z określeniem miejsc a organizator uznał że każdy sobie siada gdzie chce !!!!! Złożę reklamację !!!!!
Super koncert, bylem w szoku. Nie jestem fanem Lady Pank, ale okazalo sie, ze znam prawie kazda piosenke i dobrze sie bawilem. Jak na Elbląg, byl dobry show
Koncert świetny zespół w pełnej formie. Jedyny minus to fakt, że bilety sprzedawane były w różnych cenach. Stojące tańsze, siedzące droższe, a finalnie każdy siadał gdzie chciał za zgodą obsługi imprezy, stąd przepłaciłam trzeba było kupić miejsca nienumerowane.....
Super stare dobre przeboje a gitara w rekach Panasewicza to petarda jest geniuszem .
super za malo osob docenia polski rock z lat osiemdziesiatych :)
Było super, Dziadki dały czadu jak za starych lat
Było cudownie!!!! Faceci wymiataja 😁
Słabe nagłośnienie.
Bardzo fauny koncertów, no i oczywiście Lady Pank.
Super ale za krótko. Dali radę chłopaki.
Porażka.Nagłośnienie beznadziejne.Zero kontaktu wokalisty z publicznością.Odwalony koncert byle jak i do domu.
Bardzo bardzo fajna, kulturalna impreza
Świetny koncert . Lady Pank nie zawiodło jak zawsze
Doskonałe wydarzenie. Energetyzujące. Dają chłopaki czadu. A Janek Borysewicz wymiata. To jest Genialny Muzyk, Człowiek - Orkiestra.
Kapitalny koncert. Zagrali same hity. Staruszki dają jeszcze rady :)
Olo 27.10.2019 08:59
Świetny koncert, z wyklaskanymi bisami. Trwa ok. 1,5 godz. Warto!
SUPER KONCERT !!!
Bilet nie chciał sie zeskanować.
Koncert super. Rewelacja.
jubaba1979 14.10.2019 19:04
Polecam, świetny koncert, Panowie w wielkiej formie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Warszawa
24.11.2019 12:00

bilety od 35,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(78)

najblizsze wydarzenie
22.11.2019 19:00

bilety od 60.00 PLN

Elbląg inne wydarzenia