koncert

Lao Che

koncert

Lao Che

Lao Che - Bilety na koncert

Lao Che, jeden z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce.
Muzyka Lao Che to połączenie różnych gatunków: rocka, elektroniki, funku i hip hopu. Na uwagę zasługują również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego, które znalazły się w podręcznikach do języka polskiego dla szkół średnich.

Zespół Lao Che w październiku 2012 wydał piątka płytę; wszystkie jego krążki zdobywały uznanie fanów i krytyków.

Zespół koncertował także w Niemczech, Czechach, na Litwie oraz w Anglii, Irlandii i Irlandii Północnej.

"Gazeta Wyborcza", podsumowując rok 2005 w polskiej muzyce, uznała album za "wydarzenie numer 1". Robert Sankowski uzasadniał tę ocenę: "Zespół (...) uniknął banału, ale jednocześnie nie wpadł też w pułapkę patosu. Przełożył dramat 63 dni warszawskiego powstania na język muzyki rockowej zrozumiały dla współczesnego odbiorcy. Tym samym udowodnił, że takie tematy mogą być zarówno inspirujące dla popkulturowych twórców, jak i interesujące dla odbiorców ich twórczości". Krzysztof Varga na łamach "Dużego Formatu" (cykliczny dodatek do "GW") pisał: "To jest bez wątpienia pierwsza piątka polskich płyt rockowych ostatniego dwudziestolecia, może nawet pierwsza piątka, jeśli liczyć od czasów płyty numer jeden w historii polskiego rocka, a więc "czarnego" albumu Brygady Kryzys".

Słuchacze radiowej Trójki nadali "Powstaniu..." tytuł Albumu Roku.

We wrześniu 2008 roku za płytę "Gospel" zespół dostał od radiowej Trójki nagrodę "Mateusza 2008", uważaną za jedną z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Polsce.

W grudniu 2008 zespół otrzymał Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. "Na uznanie zasługuje twórczość zespołu inspirowana tematami historycznymi związanymi z narodem polskim i jego dziejami, charakteryzująca się ciekawą i nietuzinkową oprawą muzyczną, która wnosi nową wartość do polskiej sceny muzycznej" - uzasadniono w werdykcie.

W sierpniu 2010 zespół otrzymał Nagrody m. st. Warszawy dla wybitnych warszawiaków działających na rzecz rozwoju stolicy: ludzi kultury, nauki i sztuki.

We wrześniu 2010 teledysk do utworu "Życie jest jak Tramwaj" zdobył nagrodę za najlepszą animację na Festiwalu Filmów Yach w Gdyni.

W roku 2011 muzycy wyruszyli w trasę koncertową z zespołem Czesław Śpiewa; okazała się ona ogromnym sukcesem. W siedmiu koncertach wzięło udział ponad 8 tysięcy widzów. Ponadto Lao Che został zaproszony do udziału w trasie koncertowej "Męskie Granie", wspólnie z Voo Voo, Lechem Janerką, Leszkiem Możdżerem.

W lipcu 2012 zespół został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

odwołany
Koncert został przełożony na 20 lutego 2021, o czym dowiedziałam się po przybyciu na ten koncert w lokalu gdzie miał się odbyć. Pomimo wcześniejszej próby kontaktu z biletyna.pl poprzez email (brak informacji zwrotnej) i telefonicznie (nikt nie odbierał telefonu) nie uzyskałam żadnych informacji na temat ponownego przesunięcia daty koncertu. Przejechałam 50 km w jedną stronę na koncert, który się nie odbył. Bawiłam się "znakomicie"...
Na pewno będzie super, ale koncert został przeniesiony na 20.02.2021. Mam nadzieję, że moje bilety będą wówczas ważne. Pozdrawiam
Koncert został przeniesiony
Koncert pewnie byłby wspaniały. Szkoda że się nie odbył.
Zespół Lao Che jak zwykle świetny, dał radę mimo pewnych problemów z akustyką.
Było w-s-p-a-n-i-a-l-e ., jak zawsze!
Szkoda ze zespól zawiesza działalność. Koncert swietny, nagłośnienie, wiadomo w filharmonii, było extra. Lubimy was!!
Michał Wegner 06.12.2019 08:31
Było super super
Świetna muzyka i super atmosfera
Wspaniały koncert. Muzycznie, brzmieniowo i repertuarowo - Rewelacja! Publiczność i sceneria Teatru Letniego wspaniała. Mikromankament - brak świateł na artystów z przodu. Rozumiem, że miał to być taki zamysł wizualny pt. teatr cieni, ale jakoś brakowało mi ich wizerunku podczas tego cudownego koncertu. Poza tym - Bajka!
Bardzo słabe nagłośnienie, dźwięk był płaski bez sceny, ciężko zrozumieć było słowa. 2 gwiazdki tylko i wyłącznie za dobrą oprawę wizualną. Mam mieszane uczucia. Zespół się spisał, dźwiękowcy mocno na nie. Gdybym wiedział to bym odpuścił.
Genialny występ. Super atmosfera miejsca i ludzi. Trochę obawialiśmy się o nagłośnienie obiektu, niepotrzebnie, akustyka super, jedyne czego brakowało to miejsca do tańczenia. :D
Koncert świetny! Miejsce urokliwe.... Jedne, czego nam trochę żal, że wokal czasem niezrozumiały przy zbyt głośnej części instrumentalnej.
FENOMENALNY ZESPÓŁ, cudowne miejsce, NIESAMOWITE WRAŻENIA!!!!!!!!!!
Marcelina 24.09.2019 09:12
Mistrzostwo świata. To już kolejny mój koncert Lao w życiu i drugi w Ciechocinku. Mam nadzieję, że w kolejnych latach również zawitają d Ciechocinka.
Ziemowit 24.09.2019 08:46
Piękne miejsce jeszcze lepszy koncert Lao Che ,jak zwykle klasa sama w sobie
Super czad!
zabek.76 17.03.2019 13:21
Świetny koncert, wspaniała atmosfera! 3 piosenki na bis - to się szanuje!
Świetny koncert:-) Chętnie wybiorę się jeszcze raz!!!
bardzo dobry koncert, POLECAM
Świetny Klub Bogart i wspaniały koncert Lao.Najlepszy Klub w mojej okolicy a Lao jak zwykle wspaniali:)
To była prawdziwa przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, jak dla mnie są profesjonalistami przez duże P :)
pierwsza klasa
Świetny koncert! Lao jak zwykle w formie!!! Sam klub Bogart to genialne miejsce na koncerty.
Czadowy zespół w czadowym klubie - kolejny raz jestem i nie zawiodłem się :)
Koncert absolutnie rewelacyjny!
Koncert był fantastyczny...
Zaczęło się bardzo bobrze, skończylo wyśmienicie :-) Fantastycznie spędzony czas w gronie wspaniałych ludzi we wspaniałym miejscu.
Lao Che Genialne.Prawie 2 godziny koncertu z pzurem .Akustyka super w Bogarcie Bawie się tam co tydzień. Polecam
PASJA-AUDIO 24.02.2019 12:27
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane