LemON Akustycznie - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert LemON

LemON Akustycznie

koncert LemON

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie - Bilety na koncert

Jesienią LemON zagra wyjątkowe koncerty w całej Polsce.

W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.

Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

"Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni - kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie - Tomasz
Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już - Przemek Świerk
i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm. (...)

Pierwszy ogłoszony koncert, we Wrocławiu, jest już wyprzedany... dziękujemy! Pojawiajcie się też w innych miastach (będzie ich kilkanaście). Zagramy dla Was wyjątkowo. Słowo."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Muzyka LemOn to uczta dla wrażliwców. Niesamowity głos Igora w oprawie świetnych muzyków ( szczególne brawa dla mistrza perkusji Harrego!) to gwarancja niezapomnianych przeżyć.
Wyjątkowy koncert!!! Obsługa bardzo pomocna i miła!!!
Pomimo wiadomych utrudnień chłopaki dali z siebie wszystko. Wielkie dzięki za mnóstwo dobrej energii !!!
Bardzo wysoki poziom muzycznego kunsztu, bardzo ciekawy interaktywny kontakt wokalisty z publicznością :) Igor Herbut jeden z najlepszych wokali w tym kraju ... tuż za Piotrem Cugowskim :) Bardzo akustyczna sala operowa CSK Lublin. Dźwięk i światło zsynhronizowane. Całość - pełny profesjonalizm. UWIELBIAM KONCERTY AKUSTYCZNE W SOLIDNYM WYKONANIU ZDOLNYCH MUZYKÓW.
Warto było czekać od marca Koncert przebił oczekiwania i porwał moje całe ciało ! Lemon to muzyka mego dzieciństwa ❤️ Ogromnie się cieszę i jestem bardzo szczęśliwy !
Magiczne doświadczenie, wspaniale było patrzeć i słuchać tak utalentowanych muzyków.
Piękne przeżycie! Było warto! ❤️
Cudowna atmosfera , przepiękny koncert 😍
Piękny koncert !!!! Polecam głos, muzyka atmosfera 🤍
Organizacja koncertu bez zastrzeżeń. Sam występ, jak zawsze - POTĘŻNA dawka dobrej muzyki, świetnego głosu i prawdziwych emocji.
Cudownie!
Rewelacyjny koncert. Wzruszający, refleksyjny, pełny emocji. Wspaniale spędzony czas.
Wspaniały koncert! Muzyka najwyższych lotów. Pierwszy, ale nie ostatni raz na koncercie Lemona :) Organizacja bez zarzutu.
Koncert przepiękny, bardzo mnie poruszył! Niesamowite emocje. Najlepszy na jakim byłam! Wspaniali muzycy, aranżacje i głos Igora - coś pięknego. Magia - aż przykro było wychodzić. Czekam na kolejne wspaniałe utwory i mam nadzieję, że do zobaczenia na następnym koncercie w Lublinie ❤️
Dreamscometrue 05.10.2020 08:40
Cudowny koncert. Poraz kolejny się nie zawiodłam. Mistrzowie.
Super. Jak zawsze!!!
Było niesamowicie, co rusz płakałam na zmianę ze szczęścia i ze wzruszenia, ta sztuka przepływa przeze mnie dotykając w miejsca o których nie wiedziałam, że istnieją. Jestem zachwycona ♥
Piękny ,pełen emocji koncert! Gorąco polecam!
angela 03.01.2020 18:24
Petarda!
Wspaniały występ, niezapomniane wrażenia.
Najwspanialszy koncert na jakim byłam kiedykolwiek. Mam kilku ulubionych polskich wykonawców (do nich zalicza się oczywiście Igor z zespołem), ale ten koncert na długo pozostanie w mojej pamięci. Przepiękne emocje, przyjacielska atmosfera, świetny kontakt z publicznością, fantastyczne żarty Igora między utworami. Głos Igora przyprawiający o ciarki na ciele, fenomenalne umiejętności członków zespołu. Po prostu mistrzostwo na najwyższym poziomie. Emocje nie z tej planety. Dwie i pół godziny cudownej sztuki, wrażliwości. Oby więcej takich koncertów w wersji akustycznej. Czekam na kolejny.
Małgorzata M. 09.12.2019 22:59
Wpaniały koncert - nietuzinkowy.
Świetny koncert.
Zupełnie szczerze najlepszy koncert na jakim byliśmy z ŻYCIU z żoną, mega klimat super relacja z publicznością, wspaniała magiczna atmosfera. Czekam na kolejne koncerty tego typu w regionie pzdr R
Świetny koncert! Niesamowite przeżycie! LemON jak zawsze wspaniali :D
Niesamowicie, emocjonalnie i szczerze. Słowa to za mało, trzeba to przeżyć...
Najlepszy koncert na jakim byłam w życiu!
Wspaniały występ!
Koncert wspaniały! Niezapomniane chwile!
Wspaniały koncert GORĄCO POLECAM i DZIĘKUJĘ
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane