Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Koncerty Katowice 2022/2023


The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

 KUP BILET

Baciary

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Dom o Zielonych Progach

 KUP BILET

Kasia Kowalska MTV unplugged

 KUP BILET

Karuzela GNA

 KUP BILET

The Legend of Rock Symphonic

 KUP BILET

Karuzela GNA

 KUP BILET

Ralph Kaminski - Bal u Rafała

 KUP BILET

Ralph Kaminski - Bal u Rafała

 KUP BILET

Kaśka Sochacka

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

 KUP BILET

Grażyna Łobaszewska feat. Stanisław Soyka - Czas nas uczy pogody

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Anna Wyszkoni - Największe przeboje "25 lat"

 KUP BILET

Kolędy Polskie

 KUP BILET

Sławek Uniatowski - Love, czyli Najpiękniejsze Piosenki o Miłości

 KUP BILET

Queen Machine

 KUP BILET

Silesia of love

 KUP BILETLegendarne miejsca, niezapomniane występy i wielkie gwiazdy – tak właśnie kojarzą się koncerty w Katowicach. Miasto obfituje w wiele znakomitych sal koncertowych i kulturalnych wydarzeń, których nie możesz pominąć. Niezależnie od tego czy preferujesz rockowe brzmienia, muzykę popularną, a może orkiestrę symfoniczną, w Katowicach odnajdziesz swoje serce.

Sprawdź najbliższe wydarzenia w takich miejscach jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, Katowice Miasto Ogrodów czy Pałac Młodzieży.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zostało otwarte w 2015 roku. Od tego czasu zaprasza na liczne konferencje, kongresy, targi, a także koncerty. Jest bezpośrednio połączone z katowickiem Spodkiem i mieści się w tak zwanej Strefie Kultury, gdzie znajduje się m.in. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Muzeum Śląskie. Architektura MCK nawiązuje do górniczych tradycji śląska i wyróżnia się na tle innych budowli.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane emocje podczas koncertów, wybierz największe centrum kongresowe w Polsce – MCK. Repertuar w 2022 roku przypadnie do gustu wielbicielom przeróżnych gatunków. Tylko teraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe zaprasza na Silesia of Love.

Katowicki Spodek

Od 1971 roku katowicki Spodek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych. Nic dziwnego. Jego unikalna bryła przypomina UFO – stąd wzięła się jego nazwa. Architektem był Maciej Gintowt i Maciej Krasiński. We wnętrzu Spodka znajduje się łącznie aż 11 500 miejsc. Odbywają się w nim zawody sportowe, targi, imprezy okolicznościowe, kongresy i koncerty.

Co można zobaczyć w tak legendarnym miejscu, jakim jest Spodek w Katowicach? Koncerty w 2022 roku zapowiadają się ciekawie dla wielbicieli różnych brzmień. Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej – Visual Concert, LemoON – 10 lecie zespołu, a może Queen Machine? Wybierz, co Cię interesuje i kup bilety na biletyna.pl

Katowice – Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK

Katowice – Miasto Ogrodów imienia Krystyny Bochenek jest instytucją, w której kulturę możesz nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć i usłyszeć. Prowadzi ona bowiem szereg przedsięwzięć kulturalnych, muzycznych, edukacyjnych, teatralnych czy sportowych. Ponadto realizuje festiwale, na które przyjeżdzają ludzie z całej Polski.

Gdzie pójść na koncert? Katowice dzisiaj są jednym z najlepszych miejsc, aby zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo. Repertuar Miasta Ogrodów imienia Krystyny Bochenek CKK zaprasza na takie wydarzenia jak: Kasia Kowalska – The Best Of, Krystian Ochman czy The Queen Symphonica.

Pałac Młodzieży

W Pałacu Młodzieży odnajdzie się nie tylko młodzież. Chociaż jest to placówka wychowania pozaszkolnego, organizuje ona także wiele wydarzeń kulturalnych, spektaklów oraz koncertów. To wyjątkowe miejsce rozpoczęło swoją działalność jeszcze w 1951 roku. Uwagę zwraca nie tylko jego monumentalny charakter, ale również socrealistyczna architektura, typowa dla tego okresu.

Pałac Młodzieży to miejsce, które polecamy każdemu, kto ma ochotę wybrać się na koncert w Katowicach. Repertuar na 2022 rok zapowiada się wyśmienicie. W ramach niego będzie można zobaczyć między innymi Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń czy występ wiekopomnej formacji Stare Dobre Małżeństwo.

Klub Podróżników – Namaste

Miejsca warte odwiedzenia nie zawsze są imponujących rozmiarów. Niekiedy nie trzeba wielkich hal, aby poczuć prawdziwe emocje. Czasem wyjątkowa atmosfera i autentyczne przeżycia rodzą się w mniejszych zakątkach. Taki właśnie jest Klub Podróżników – Namaste w Katowicach, który zaprasza ludzi ciekawych świata na swoje wydarzenia.

Jeśli szukasz miejsca z muzycznym sercem i duchem pełnego tradycji, wybierz się do Katowic. Koncerty w 2022 roku pozwolą Ci przeżyć niezapomniane chwile. Na co czekasz? Wybierz wydarzenie, o którym teraz myślisz, kup bilety na biletyna.pl i odwiedź to niezwykłe miasto.

Ostatnio dodane w kategorii Koncert