Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

Koncerty Katowice 2023/2024


Kortez - Naucz Mnie Tańczyć Tour

Wyprzedane

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 90. to się nie powtórzy!

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Christmas Songs - Chór Music Everywhere & KAYAH & Nick Sinckler & Kasia Dereń

 KUP BILET

Christmas Songs - Chór Music Everywhere & KAYAH & Nick Sinckler & Kasia Dereń

 KUP BILET

Kolędy Polskie

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

Piotr Cugowski - Trasa koncertowa "40 i 4"

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie III - Kon-Plast Tour

 KUP BILET

Forever Young

 KUP BILET

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński 2024

 KUP BILET

Anna Wyszkoni / Marek Jackowski - Oprócz błękitnego nieba

 KUP BILET

Ania Dąbrowska

 KUP BILET

The Best of Tina

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Piotr Rubik - Niech mówią że to nie jest miłość

 KUP BILET

Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Jorku

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Wyprzedane

Joe Bonamassa - Live in Poland

 KUP BILET

The Legend of Rock Symphonic

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej Junior - Katowice

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej z utworami Wojciecha Kilara - Katowice

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ

Legendarne miejsca, niezapomniane występy i wielkie gwiazdy – tak właśnie kojarzą się koncerty w Katowicach. Miasto obfituje w wiele znakomitych sal koncertowych i kulturalnych wydarzeń, których nie możesz pominąć. Niezależnie od tego czy preferujesz rockowe brzmienia, muzykę popularną, a może orkiestrę symfoniczną, w Katowicach odnajdziesz swoje serce.

Sprawdź najbliższe wydarzenia w takich miejscach jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, Katowice Miasto Ogrodów czy Pałac Młodzieży.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zostało otwarte w 2015 roku. Od tego czasu zaprasza na liczne konferencje, kongresy, targi, a także koncerty. Jest bezpośrednio połączone z katowickiem Spodkiem i mieści się w tak zwanej Strefie Kultury, gdzie znajduje się m.in. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Muzeum Śląskie. Architektura MCK nawiązuje do górniczych tradycji śląska i wyróżnia się na tle innych budowli.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane emocje podczas koncertów, wybierz największe centrum kongresowe w Polsce – MCK. Repertuar w 2022 roku przypadnie do gustu wielbicielom przeróżnych gatunków. Tylko teraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe zaprasza na Silesia of Love.

Katowicki Spodek

Od 1971 roku katowicki Spodek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych. Nic dziwnego. Jego unikalna bryła przypomina UFO – stąd wzięła się jego nazwa. Architektem był Maciej Gintowt i Maciej Krasiński. We wnętrzu Spodka znajduje się łącznie aż 11 500 miejsc. Odbywają się w nim zawody sportowe, targi, imprezy okolicznościowe, kongresy i koncerty.

Co można zobaczyć w tak legendarnym miejscu, jakim jest Spodek w Katowicach? Koncerty w 2022 roku zapowiadają się ciekawie dla wielbicieli różnych brzmień. Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej – Visual Concert, LemoON – 10 lecie zespołu, a może Queen Machine? Wybierz, co Cię interesuje i kup bilety na biletyna.pl

Katowice – Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK

Katowice – Miasto Ogrodów imienia Krystyny Bochenek jest instytucją, w której kulturę możesz nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć i usłyszeć. Prowadzi ona bowiem szereg przedsięwzięć kulturalnych, muzycznych, edukacyjnych, teatralnych czy sportowych. Ponadto realizuje festiwale, na które przyjeżdzają ludzie z całej Polski.

Gdzie pójść na koncert? Katowice dzisiaj są jednym z najlepszych miejsc, aby zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo. Repertuar Miasta Ogrodów imienia Krystyny Bochenek CKK zaprasza na takie wydarzenia jak: Kasia Kowalska – The Best Of, Krystian Ochman czy The Queen Symphonica.

Pałac Młodzieży

W Pałacu Młodzieży odnajdzie się nie tylko młodzież. Chociaż jest to placówka wychowania pozaszkolnego, organizuje ona także wiele wydarzeń kulturalnych, spektaklów oraz koncertów. To wyjątkowe miejsce rozpoczęło swoją działalność jeszcze w 1951 roku. Uwagę zwraca nie tylko jego monumentalny charakter, ale również socrealistyczna architektura, typowa dla tego okresu.

Pałac Młodzieży to miejsce, które polecamy każdemu, kto ma ochotę wybrać się na koncert w Katowicach. Repertuar na 2022 rok zapowiada się wyśmienicie. W ramach niego będzie można zobaczyć między innymi Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń czy występ wiekopomnej formacji Stare Dobre Małżeństwo.

Klub Podróżników – Namaste

Miejsca warte odwiedzenia nie zawsze są imponujących rozmiarów. Niekiedy nie trzeba wielkich hal, aby poczuć prawdziwe emocje. Czasem wyjątkowa atmosfera i autentyczne przeżycia rodzą się w mniejszych zakątkach. Taki właśnie jest Klub Podróżników – Namaste w Katowicach, który zaprasza ludzi ciekawych świata na swoje wydarzenia.

Jeśli szukasz miejsca z muzycznym sercem i duchem pełnego tradycji, wybierz się do Katowic. Koncerty w 2022 roku pozwolą Ci przeżyć niezapomniane chwile. Na co czekasz? Wybierz wydarzenie, o którym teraz myślisz, kup bilety na biletyna.pl i odwiedź to niezwykłe miasto.

Ostatnio dodane w kategorii Koncert