Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

Koncerty Katowice 2023/2024


Cleo

Cleo

(145)

najbliższe wydarzenie
14.02.2023 19:00

bilety od 50.00 PLN

KUP BILET

Cleo

 KUP BILET

Queen Machine

 KUP BILET

Rap Stage Fest

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

25 lat 4 Szmery - 50 lat AC/DC + goście specjalni

 KUP BILET

Michael Jackson Show

 KUP BILET

Voo Voo - Premiera

 KUP BILET

Ray Wilson - Genesis Classic

 KUP BILET

Sławek Uniatowski - Love, czyli Najpiękniejsze Piosenki o Miłości

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

WYPRZEDANE

The Queens Of Soul & Orchestra

 KUP BILET

Ania Dąbrowska - Ktoś inny

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

 KUP BILET

SYMPHONICA multimedialne widowisko z Michałem Szpakiem

 KUP BILET

Maryla Rodowicz - Małgośka Forever

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Gregorian Grace

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

The Legend of Rock Symphonic

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - Wojciech Kilar - Katowice

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJLegendarne miejsca, niezapomniane występy i wielkie gwiazdy – tak właśnie kojarzą się koncerty w Katowicach. Miasto obfituje w wiele znakomitych sal koncertowych i kulturalnych wydarzeń, których nie możesz pominąć. Niezależnie od tego czy preferujesz rockowe brzmienia, muzykę popularną, a może orkiestrę symfoniczną, w Katowicach odnajdziesz swoje serce.

Sprawdź najbliższe wydarzenia w takich miejscach jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, Katowice Miasto Ogrodów czy Pałac Młodzieży.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zostało otwarte w 2015 roku. Od tego czasu zaprasza na liczne konferencje, kongresy, targi, a także koncerty. Jest bezpośrednio połączone z katowickiem Spodkiem i mieści się w tak zwanej Strefie Kultury, gdzie znajduje się m.in. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Muzeum Śląskie. Architektura MCK nawiązuje do górniczych tradycji śląska i wyróżnia się na tle innych budowli.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane emocje podczas koncertów, wybierz największe centrum kongresowe w Polsce – MCK. Repertuar w 2022 roku przypadnie do gustu wielbicielom przeróżnych gatunków. Tylko teraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe zaprasza na Silesia of Love.

Katowicki Spodek

Od 1971 roku katowicki Spodek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych hal widowiskowo-sportowych. Nic dziwnego. Jego unikalna bryła przypomina UFO – stąd wzięła się jego nazwa. Architektem był Maciej Gintowt i Maciej Krasiński. We wnętrzu Spodka znajduje się łącznie aż 11 500 miejsc. Odbywają się w nim zawody sportowe, targi, imprezy okolicznościowe, kongresy i koncerty.

Co można zobaczyć w tak legendarnym miejscu, jakim jest Spodek w Katowicach? Koncerty w 2022 roku zapowiadają się ciekawie dla wielbicieli różnych brzmień. Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej – Visual Concert, LemoON – 10 lecie zespołu, a może Queen Machine? Wybierz, co Cię interesuje i kup bilety na biletyna.pl

Katowice – Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK

Katowice – Miasto Ogrodów imienia Krystyny Bochenek jest instytucją, w której kulturę możesz nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć i usłyszeć. Prowadzi ona bowiem szereg przedsięwzięć kulturalnych, muzycznych, edukacyjnych, teatralnych czy sportowych. Ponadto realizuje festiwale, na które przyjeżdzają ludzie z całej Polski.

Gdzie pójść na koncert? Katowice dzisiaj są jednym z najlepszych miejsc, aby zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo. Repertuar Miasta Ogrodów imienia Krystyny Bochenek CKK zaprasza na takie wydarzenia jak: Kasia Kowalska – The Best Of, Krystian Ochman czy The Queen Symphonica.

Pałac Młodzieży

W Pałacu Młodzieży odnajdzie się nie tylko młodzież. Chociaż jest to placówka wychowania pozaszkolnego, organizuje ona także wiele wydarzeń kulturalnych, spektaklów oraz koncertów. To wyjątkowe miejsce rozpoczęło swoją działalność jeszcze w 1951 roku. Uwagę zwraca nie tylko jego monumentalny charakter, ale również socrealistyczna architektura, typowa dla tego okresu.

Pałac Młodzieży to miejsce, które polecamy każdemu, kto ma ochotę wybrać się na koncert w Katowicach. Repertuar na 2022 rok zapowiada się wyśmienicie. W ramach niego będzie można zobaczyć między innymi Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń czy występ wiekopomnej formacji Stare Dobre Małżeństwo.

Klub Podróżników – Namaste

Miejsca warte odwiedzenia nie zawsze są imponujących rozmiarów. Niekiedy nie trzeba wielkich hal, aby poczuć prawdziwe emocje. Czasem wyjątkowa atmosfera i autentyczne przeżycia rodzą się w mniejszych zakątkach. Taki właśnie jest Klub Podróżników – Namaste w Katowicach, który zaprasza ludzi ciekawych świata na swoje wydarzenia.

Jeśli szukasz miejsca z muzycznym sercem i duchem pełnego tradycji, wybierz się do Katowic. Koncerty w 2022 roku pozwolą Ci przeżyć niezapomniane chwile. Na co czekasz? Wybierz wydarzenie, o którym teraz myślisz, kup bilety na biletyna.pl i odwiedź to niezwykłe miasto.

Ostatnio dodane w kategorii Koncert