koncert

Limahl&Kajagoogoo

koncert

Limahl&Kajagoogoo

Limahl&Kajagoogoo - Bilety na koncert

W 1981 został wokalistą zespołu pop Art Nouveau przekształconego na Kajagoogoo, a jego karierą pokierował jako współproducent pierwszych nagrań Nick Rhodes z zespołu Duran Duran. Wylansowany przebój "Too Shy" szybko znalazł się na miejscu pierwszym w Wielkiej Brytanii i dotarł do miejsca piątego amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Piosenka stała się symbolem pop kultury lat 80. i zyskała ogromną popularność.

W 1983 Limahl rozpoczął karierę solową, a jego pierwszy utwór "Only For Love" trafił na dwudzieste miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Rok później odniósł sukces przebojami "Too Much Trouble" i "Never Ending Story" - muzycznym motywem przewodnim baśniowego filmu fantasy Wolfganga Petersena Niekończąca się opowieść (Die Unendliche Geschichte, 1984) z Noah Hathawayem oraz debiutanckim albumem "Don't Suppose...". Jego kolejne płyty to: "Colour All My Days" (1986) i "Love is Blind" (1992) oraz singel "Tell Me Why" (2006)

W sierpniu 2008 wystąpił na Sopot Festival, przed wydaniem kolejnej płyty zaplanowanej na początek 2009 roku wystąpi w Sali Kongresowej wraz z grupą Kajagoogoo już 30 listopada 2008.

Serdecznie Zapraszamy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Limahl&Kajagoogoo

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert