koncert

Loa Frida (Francja/Polska)

koncert

Loa Frida (Francja/Polska)

Loa Frida (Francja/Polska) - Bilety na koncert

Loa Frida to francusko-polskie trio indie folktronica, i główny projekt polskiej wokalistki i songwriterki (mieszkającej we Francji) Anka Ujma.

LOA FRIDA narodziła się w 2012 na południu Francji. Pierwotna formacja miała akustyczne oblicze - małe instrumenty takie jak ukulele, glockenspiel, harmonica, przedmioty znalezione, kamienie, plastikowe pudełka, dzwoneczki oraz gitary elektryczna i akustyczna.

Zaczynając od DIY i homemade eksperymentacji, z fascynacji do różnorodności brzmień Loa Frida i jej kompozycje ewoluowały w stronę elektroniki. Loa Frida zmieniła swoje instrumentarium na klawisze, wibrafon i laptop i zrealizowała w 2014 «Pop-Fiction» a w 2017 «Bipolar», stylistycznie i emocjonalnie rozciągnięte pomiędzy kobiecą, radosną, bogatą aranżacyjnie subtelną folktronicą i chłodnym, minimalistycznym i osobistym elektro. Anka komponując i aranżując bawi się formą piosenki i experymentuje z elektronicznymi brzmieniami.

Dzisiaj zespół pracuje nad 3 płytą w nowym składzie: klawisze, perkusja, głos, laptop. Płyta będzie mieszanką eksperymentalnego freak popu po polsku i angielsku.

Trio koncertuje w składzie: Anka Ujma /klawisze, głos, Pierre Carsalade /klawisze, Rémy Gouffault / perkusja, pad
W Aquarium wystąpi w duecie.

Bilety:
29 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Loa Frida (Francja/Polska)

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert