koncert

Lora Szafran

koncert

Lora Szafran

Lora Szafran - Bilety na koncert

Uznawana za jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek jazzowych Lora Szafran 3 listopada wystąpi w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. Tegoroczne Zaduszki Jazzowe będą swoistego rodzaju jazzoterapią i spotkaniem z Mistrzami Piosenki – Warsem, Szpilmanem i Wasowskim.

Jazzowe aranżacje takich przebojów, jak „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak” Juliana Tuwima i Henryka Warsa czy równie słynny „Deszcz” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Władysława Szpilmana, wykonane przez genialną Lorę Szafran z pewnością spotkają się z aprobatą i uznaniem wymagających słuchaczy.

Koncert w inowrocławskim teatrze, organizowany przez Kujawskie Centrum Kultury, będzie jednocześnie promocją płyty „I tak trudno się rozstać – Wars, Szpilman, Wasowski”, której oficjalna premiera zaplanowana jest na 5 października. Album jest muzyczną esencją koncertu, który odbył się 6 maja 2017 r w Studiu im. W. Lutosławskiego. Stare, przepiękne polskie piosenki zostały w znakomity sposób odświeżone w jazzowych wersjach przez pianistów Bogdana Hołownię oraz Wojciecha Gogolewskiego.

Wokalistce podczas Zaduszek Jazzowych towarzyszyć będą uznani muzycy – Wojciech Gogolewski (fortepian), Robert Murakowski (trąbka) Michał Kapczuk (kontrabas) i Sebastian Frankiewicz (perkusja).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lora Szafran

Koncert wyśmienity, Pani Lora z najwyższą klasą, pomimo kłopotów zdrowotnych. Problemy z głosem i chrypa spotęgowały ekspresję jazzową. Muzyka na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem gry p. Wojtka Gogolewskiego, oczywiście wszyscy muzycy świetni! Klimat b. dobry, organizacja bez zastrzeżeń. Polecam serdecznie!
cialkokris 04.11.2018 18:26

Polecane z kategorii koncert