koncert Lubelska Federacja Bardów

Walentynki z Lubelską Federacją Bardów

koncert Lubelska Federacja Bardów

Walentynki z Lubelską Federacją Bardów

Walentynki z Lubelską Federacją Bardów - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Coroczne Walentynki z Lubelską Federacją Bardów to już pewnego rodzaju tradycja. Zespół zawsze na tę okazję przygotowuje specjalny program. I tym razem nie będzie inaczej. W walentynkowym koncercie „Tylko miłość” usłyszymy utwory Cohena, Stachury, Leśmiana, Grześkowiaka, Kniaźnina, Pola, Lewandowskiej, Andrzejewskiego i Kondrakaka. Będzie więc romantycznie, ale i zabawnie, wzniośle, lekko, delikatnie, acz z mocnym wrażeniem.


Lubelska Federacja Bardów to niezwykła formacja estradowa, którą tworzą laureaci najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce. Wzorce czerpią z folkloru Kresów, muzyki klasycznej, ale też nawiązują do ambitnych nurtów rocka i popu. Federację wyróżnia niespotykaną potęga głosów, a także wyjątkowa dbałość o stronę muzyczną i tekstową.
Skład zespołu:
Katarzyna Wasilewska - śpiew, skrzypce, Jolanta Sip - śpiew, kompozycje, teksty, Marek Andrzejewski - śpiew, gitara, kompozycje, teksty, Piotr Bogutyn - gitara elektryczna, Tomasz Deutryk - śpiew, perkusja, Jan Kondrak- śpiew, kompozycje, teksty, prowadzenie, Krzysztof Nowak - kompozycje, gitara basowa,
Piotr Selim - śpiew, kompozycje, instrument klawiszowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Walentynki z Lubelską Federacją Bardów

Koncert był w porządku, bardzo fajne wydarzenie. Niestety nie siedzieliśmy w tych miejscach, które wybraliśmy i opłaciliśmy, a te na których musiałam usiąść nie odpowiadały mi do końca ( była pomyłka w rezerwacji biletów i dwa bilety zostały zdublowane co skutkowało zajęciem miejsc przez inne osoby, osoba zarządzająca powiedziała żeby siąść tam gdzie jest wolne na górze pomimo że do rozpoczęcia koncertu było jeszcze kilka minut i ludzie przychodzili co skutkowało kolejnym nieporozumieniem teraz w drugim przypadku, i kolejne dwie osoby nie mogły usiąść na swoim miejscu bo były już zajęte i musiały też szukać wolnego i ryzykować że nikt nie przyjdzie.
Anna 14.02.2022 21:15
super koncert, wspaniała atmosfera na widowni, zespół jak zawsze w doskonałej formie
Adam 14.02.2022 15:48
Świetny koncert. Dodatkowo, jak zawsze błyskotliwa konferansjerka i doskonałe sceniczne poczucie humoru całego zespołu. Pełny profesjonalizm.
Kamila 14.02.2022 14:10

Polecane z kategorii koncert