koncert
MIKROMUSIC

koncert

MIKROMUSIC

 
MIKROMUSIC - Bilety na koncert

MIKROMUSIC - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Bilety na koncert

Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop. Mikromusic ma na koncie sześć płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazują na koncertach. W ciągu całej swojej działalności wydali trzy bardzo ciepło przyjęte albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach, między innymi na Open'er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy, Festiwal Piosenki w Opolu. Koncertowali również za granicą, między innymi w Japonii (Blue Note Tokyo), Niemczech, Estonii, Czechach, Białorusi, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech czy Rumunii. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Ważnym aspektem działalności Mikromusic jest wizualna strona ich twórczości . Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.
Liderką zespołu jest Natalia Grosiak - wokalistka, tekściarka i kompozytorka, współpracująca z takimi tuzami polskiej sceny muzycznej jak Smolik, Leszek Możdżer, Skubas, Kev Fox, Renata Przemyk, L.U.C, Mioush.
Zespół stworzył muzykę do filmów „Chemia” (reż. Bartek Prokopowicz) oraz „Konfident” (reż. Juraj Nvota) oraz do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” dla Teatru Muzycznego Capitol (reż. Konrad Imiela).
Oglądalność teledysków Mikromusic na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyty „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2018.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

super super super
Było cudownie! Klimatycznie. Zdolni muzycy i fenomenalna wokalistka.
Cudowny klimat, nieziemskie brzmienie i anielski głos. Świetny koncert. Nie wiadomo, kiedy minął czas....
Koncert bardzo udany, niesamowity głos wokalistki, dobra akustyka. Czuć w powietrzu było emocje. Wielkie uznanie dla perkusisty Łukasza za pełen profesjonalizm
zaczarowana 26.01.2019 00:40
Było wspaniale😀😀😀
03.12.2018 15:57
Fantastyczny koncert. Świetny kontakt muzyków z publicznością, a po koncercie Pani Natalia cierpliwie rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. Dziękuję
Znakomity koncert dobre nagłośnienie, zespół w wysokiej formie daje dużą dawkę pozytywnej energii. Kameralna sala.
Genialny koncert, fantastyczna atmosfera i cudowna muzyka:).
Świetny koncert! Polecam wszystkim - jednak co na żywo to na żywo!
Cudowny koncert i kontakt z publicznością 😊
Świetny koncert, cudowny klimat!
Wspaniały koncert! Świetny zespół, świetna muzyka i świetna publiczność!
Niesamowity, piękny, klimatyczny koncert....cudna, naturalna i charyzmatyczna wokalistka śpiewająca krystalicznym, czystym, przeszywającym głosem...warto, warto i powinno się być na takim wydarzeniu muzycznym...muzycy rownie niesamowici jak przewodząca im wokalistka
Sam koncert b.dobry.Nagłośnienie i oświetlenie też.Wkurzająca natomiast przez pół koncertu klimatyzacja.Lodowaty nawiew w plecy -duży dyskomfort
Wspaniała atmosfera, doskonały koncert.
Było bardzo ok
Koncert był fantastyczny- muzyka, nagłośnienie, atmosfera, wszystko był na najwyższym poziomie. Na pewno wezmę udział w kolejnym występie Micromusic
Niestety nie dotarliśmy...ale napewno było pięknie;)
Bardzo fajny koncert. Super też wyremontowana sala. Wyszliśmy z żoną bardzo zrelaksowani, zadowoleni i pełni dobrych uczuć.
wokalistka zjawiskowa, muzycy doskonali, fajny kontakt z publicznością, spektakl spójny, tylko albo tracę słuch albo w nck w pierwszym rzędzie lepiej widać niż słychać. A na widowni 3/4 osób to kobiety.
Rewelacja :) Pierwszy raz widziałem Mikromusic na żywo, ale mój respekt dla tych artystów wzrósł zdecydowanie po tym doświadczeniu. Świetna wokalistka i zespół profesjonalnych muzyków, doskonałe aranżacje i dynamika. Na koncercie luz, kontakt z publicznością, jazzowa improwizacja, bluegrassowa gitara, nastrojowa trąbka, momentami wręcz rock'owe riffy i niezwykły głos.
Fajne miejsce na koncerty. Remont zrobił swoje. Dobrze albo nawet bardzo dobrze nagłośniona sala. Niestety dźwiękowiec się nie popisał. Głos wokalistki był mało czytelny. Muzyka zagłuszyła wokal. Sporej części tekstów nie można było zrozumieć. Dlatego tylko 4 gwiazdki. Co do repertuaru się nie wypowiem. Byłem drugi raz na ich koncercie (kilka lat temu słyszałem ich w Chorzowie - muzycznie było chyba lepiej). Ale sama muzyka w moim guście. Głos wokalistki wspaniały. Jeżeli chcecie się posłuchać fajnych piosenek polecam.
Mega świetną impreza. Koncert petarda.
Cudowni muzycy, na najwyższym poziomie, perkusiata wymiata, Natalia lepiej brzmi na koncercie niż na płycie, przepiękny głos :)
NIKT po odnowienie ma naprawdę duże możliwości, świetny koncert,piękne światła.
Koncert był niesamowity. Pani Natalia ma słowiczy głos, który hipnotyzuje i nie pozwala odwrócić wzroku. Muzycy z prawdziwą pasją grali i czuć było bijącą od nich radość i pasję. Wzruszające.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane