koncert MIKROMUSIC

Mikromusic - Kraksa

koncert MIKROMUSIC

Mikromusic - Kraksa

Mikromusic - Kraksa - Bilety na koncert

Nowa płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie.Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Mikromusic - Kraksa

Przepiękny koncert!
Mikromusic jak zawsze cudowne! Wczoraj brakowało trochę typowego dla nich luzu i improwizacji koncertowych, ale to dopiero drugi koncert z tym materiałem, a przecież płyta ma już 1,5 roku. Takie niestety są smutne realia tych trudnych pandemicznych czasów. Tak dla artystów jaki i dla publiczności koncertowej. Tym niemniej klimat jaki wspólnie stworzyli artyści i publiczność był wyjątkowy. Aż chce się kupić bilet na kolejny koncert Mikromusic.
Muzyka lekiem na całe zło! Dzięki mikromusic 💙
Koncert był niesamowity. Profesjonalizm I klasa. Atmosfera była zacna. Muzyka i aranżacja utworów bardzo ciekawa i miła dla ucha. Polecam koncert.
Michał 15.02.2021 09:01

Polecane z kategorii koncert