koncert MIKROMUSIC

Mikromusic acoustic trio

koncert MIKROMUSIC

Mikromusic acoustic trio

Mikromusic acoustic trio - Bilety na koncert

Mikromusic acoustic trio | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie "Mikromusic" wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w Eterze". Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman". Album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu "Mikromusic w kwietniu" stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic.

30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu.

„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny Mikromusic. W tym roku zespół postanowił samodzielnie wydać płytę:
„Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radoącią i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”.

Produkcja inaczej niż przy poprzednich, tym razem przypadła Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło.

To najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych.

Podczas trasy Mikromusic acoustic trio zespół występuje w składzie:
Natalia Grosiak - wokal
Dawid Korbaczyński - gitara
Robert Szydło - gitara basowa

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspanialy koncert
Świetny koncert, godny polecenia!!!!
Fajny koncert, świetny głos tylko przydałoby się kilka ławek, krzeseł, puf, cokolwiek... I mogłabym ich słuchać do rana.
Piękny koncert. Ciekawe i dobre akustycznie miejsce. Było naprawdę warto. Polecam i na pewno wrócę :)
Bawilśmy się super. Koncert muzycznie zorganizowany bardzo profesjonalnie. Niesamowity głos i super granie. Dziękujemy za ich twórczość. Minus dla organizatora za brak krzeseł. Na takie koncerty chodzą ludzie w rożnym wieku. Byłam w Synagodze na innym koncercie. Narzekaliśmy na twarde ławki do siedzenia. Wczoraj marzyłam o takiej ławeczce 😍 Pozdrawiam
Siła głosu, minimalizm instrumentów dla mnie bomba zmysłowa. Piękne doświadczenie. Synagoga ma bardzo dobre nagłośnienie, brakuje tylko podwyższonej sceny. Przy moim wzroście niewiele widziałam.. słuchałam.
Cudo, nie koncert! Doskonali muzycy i kojący głos Pani Natalii w ciekawej przestrzeni CK "Synagoga" sprawiły, że był to naprawdę niezapomniany wieczór. Zdecydowanie jeden z lepszych koncertów w moim życiu. Organizacja bez zastrzeżeń :)

Polecane