koncert Mrozu

Mrozu - 10-lecie

koncert Mrozu

Mrozu - 10-lecie

Mrozu - 10-lecie - Bilety na koncert

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy bluesa, soul i rock and rolla. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a jego numery „Jak nie my to kto” czy „Nic do stracenia” zna cała Polska. Trzeci album, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, który był nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie wśród fanów i krytyków muzycznych. Pod koniec lutego ukazał się singiel „Napad”, promujący najnowszy, piąty już album – „Aura”. Rok 2019 jest dla artysty wyjątkowy, również ze względu na okrągłą, dziesiątą rocznicę działalności na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Mrozu - 10-lecie

Najwspanialszy artysta w Polsce! Cudowny i dobry człowiek, bardzo pozytywny, nie ma drugiego takiego na scenie. Miałam przyjemność porozmawiać z Mrozem po koncercie i zdobyć autograf. Ta energia pozostaje ze mną długo. To wspaniałe przeżycie. Serdecznie dziękuję za to jaki jest i pozdrawiam.
Niesamowity koncert ! Mnóstwo uśmiechu, niewymuszonej, spontanicznej radości płynącej ze sceny :) Bardzo energetyczny, ale byłt też momenty na wzruszenie :) Utwory na żywo totalnie przerastają wersje płytowe :) Polecam !
Super koncert, super widownia, no i SUPER Mrozu: cudowny i szybki kontakt z widownią, ciepła interakcja i muzyka...
Było WSPANIALE!!!!! Atmosfera niepowtarzalna, wraz z Córką spędziłyśmy dwie wspaniałe godziny. Chętnie to powtórzymy.
Koncert na najwyższym poziomie! Atmosfera, wykonanie, cała organizacja - 10/10! Mrozu jest niesamowicie utalentowanym Artystą!
WOW!! Niesamowity koncert!! Mega energia i świetna zabawa!! Mrozu to najlepszy artysta jakiego słuchałam na żywo!! To były 2 godziny świetnej imprezy!! Gorąco polecam wszystkim!!
Rewelacja! Mrozu pozytywna energia. Szczerze dawno nie byłam na dobrym występie. świetny kontakt z publicznością. Muzycy również pełna profeska! Szczególnie trębacz! Byłam z córką. obie się bawiłysmy super!
Rewelacyjny koncert! Świetna energia, super muzyka i piękne oświetlenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem :)
Bardzo dobry koncert! Świetnie się bawiłam, super muzyka, wokal i cała oprawa występu. :) :) :)
Przepiękny, klimatyczny i solidny koncert przepełniony cudowną muzyką i wyjątkową atmosferą! Wspaniali muzycy!
Fantastyczne show!! Muzyka i zabawa na najwyższym poziomie :)
Fantastyczny koncert!!!!!! Cudownie się bawiłam 😊
Koncerty Mroza i jego bandu to creme de a creme, a na pięknej sali na Jordankach w Toruniu to w ogóle kosmos. Mega energia i najwyższa jakość. Jest co wspominać!
Świetna atmosfera ! Piękna sala! Jesteśmy zachwyceni z mężem !
Wielki Muzyk- koncert pełen pozytywnej energii, genialnie zaaranżowany, wspaniały BAND, najwyższy poziom! Mrozu bije na głowę talentem, jakością, pasją wielu „wielkich polskich artystów”. Zaraża, wciąga! Koncert zahipnotyzował i porwał! I zawsze ma czas dla fanow na autografy/zdjęcia. To jest to! Talent i szacunek. Mrozu masz Master Level! Czekam na więcej 🖤
genialny koncert!!!!!
Było extra, niesamowity głos, niesamowita energia i charyzma!!!!! Jedyne na minus to naglosnienie sali- kolejny koncert gdzie nie było wyraźnie słychać słów ze sceny...

Polecane z kategorii koncert