Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Mrozu

Mrozu - Lecimy za daleko

koncert Mrozu

Mrozu - Lecimy za daleko

Mrozu - Lecimy za daleko - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” - czyli słowa ostatniego przeboju Mroza, które rozbrzmiewały w te wakacje w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach, to również zaproszenie na zimową trasę klubową, która z pewnością wniesie sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową szarość.

Artysta zaprasza na trasę klubową, na której wybrzmią wszystkie utwory z dobrze już znanej ostatniej płyty „Złote bloki”, która 3 miesiące po premierze zdążyła pokryć się złotem.

Po wyprzedanej wiosennej trasie i bardzo intensywnym lecie koncertowym wypełnionym festiwalami, Mrozu znowu wraca do klubów ze swoją niezapomnianą kompanią

Kto był kiedyś na koncercie Mroza wie już czego może się spodziewać - niesamowitej energii, rasowego grania, bezpośredniego kontaktu z artystą i setek spalonych kalorii podczas szalonego tańca.

„Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko! ”

„Lecimy za daleko” to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do 15 polskich miast. Oprócz przebojów ze „Złotych bloków” będzie można oczywiście usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, w nowych, energetycznych aranżacjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kielce

06.12.2022, 20:00 Kieleckie Centrum Kultury
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Mrozu - Lecimy za daleko

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert