koncert Maciej Maleńczuk

Maleńczuk gra Młynarskiego

koncert Maciej Maleńczuk

Maleńczuk gra Młynarskiego

Maleńczuk gra Młynarskiego - Bilety na koncert

"Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów. Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka Młynarskiego" - mówił Maleńczuk we wspomnieniu Wojciecha Młynarskiego.

"Maleńczuk gra Młynarskiego" to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji - przypomnienie nam Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów w różnych okresów jego twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki, wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym, celnie punktują dzisiejszy "świat ten źle pomyślany", w którym "poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Maleńczuk gra Młynarskiego

Maleńczuk jest znakomity, wyjątkowe: osobowość sceniczna i biograficzna, styl życia i bycia. Facet niepokorny i odważny. Świetne teksty i muza. Organizacja koncertu bez zarzutu.
Znakomity koncert. Polecam
Super, uczta intelektualna !!
Występ świetny gorąco pilecam
Super koncert - Pan Maleńczuk jak zawsze w formie, bardzo fajny kontakt z publicznością. Na minus realizacja dźwięku poza grą na 1 gitarze akustycznej nie można było w ogóle wyraźnie usłyszeć wokalu gdyż caly czas zagluszaly go za bardzo podkrecone instrumenty.
Organizacja sprawna, pan Maleńczuk w formie. Może trochę szkoda, że za mało Młynarskiego a za dużo polityki...
Żenada, wiec polityczny błazna PO a nie święto piosenek Pana Młynarskiego.
Super występ. Maleńczuk w świetnej formie.Impreza godna polecenia.
Super, warto :-)
Super koncert od początku do końca! A gitarzysta wymiatał...
Witam Bawiłam się świetnie. Organizacyjnie z zakupem biletu również bardzo dobrze.Jedynie duże zastrzeżenie mam do barku wystawionej faktury,po raz kolejny, mimo,iż pisałam do Państwa jakiś czas temu z zapytaniem o możliwości otrzymania faktury i warunków jej otrzymania.Dostałam informację, że należy zaznaczyć te opcje,więc zaznaczyłam a faktury nie otrzymałam...no chyba otrzymałam od Państwa nierzetelną informację... Pozdrawiam
Rewelacja!!!Świetny występ-dobra muzyka, super wykonanie, doskonały kontakt z publicznością.
polecam, super poziom
No niby znam jego twórczość i wiem czego się spodziewać, ale na dłuższa metę to politykowanie przy każdym kawałku zaczęło mnie męczyć. Oprócz tego zgodnie z tytułem spodziewałem się więcej Młynarskiego, a było chyba pół na pół. Technicznie za głośna gitara, a za słaby wokal, ale gitarzysta i kontrabasista najwyższej jakości. Ogólnie koncert udany.
Liczyłam na lepszy koncert. Chyba Młynarski jest zbyt trudny .
Wspaniały recital, jeszcze lepszy koncert, Wielki Arstysta.
D.Mentelski 27.10.2018 17:31
Ogólnie super! Świetny kontakt z publicznością. Brakowało bisa spontanicznego, bo był tylko zaplanowany :o(( dlatego ocena 4/5 a nie 5/5
Super, jestem pod wrażeniem. Jeszcze bardziej lubię Maleńczuka :)
Dobry koncert. Polecam.
akmeblarnia@gmail.com
Występ oceniam bardzo pozytywnie. Było super 😊
super ... Maleńczuk, Maleńczuk, Maleńczuk ...... :-)
Rewelacyjny występ!
Rewelacyjny koncert, jak to dobrze, że jeszcze mamy artystów, których "dobra zmiana" nie wciągnęła do PRL-u bis. Dzięki takim występom i pełnej sali, jeszcze nadzieję mamy...
Wszystko byłoby dobrze, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Maleńczuk - MISTRZ, gitarzysta - WIRTUOZ, tylko akustyk dał plamę. Wokal praktycznie, w całym koncercie, był słabo słyszalny i trudno było zrozumieć teksty utworów.
gabriel1955 27.10.2018 10:48
Rewelacyjny występ. Muzyka i cięty język - inteligentna bestia
genialny koncert
Bosko!!! Cudowny koncert.
Rewelacyjny, profesjonalne i nowatorskie wykonanie utworów własnych oraz Mlynarskiego.
Profesjonalny, emocjonalny występ.Niesamowity kontakt z widzami.Doskonała jakość muzyki- świetni muzycy. Bardzo dobrany repertuar.Niesamowite wrażenia!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert