koncert

Maciej Maleńczuk

koncert

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk - Bilety na koncert

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas)

Zapraszamy na blisko dwugodzinną, muzyczną podróż!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET
 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET
 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje Maciej Maleńczuk

Świetny koncert!
trzeba to przeżyć samemu, po prostu bomba.........
Super koncert.
Artysta najwyższej klasy, niesamowity repertuar, oraz dialog z publicznością. To już drugie i na pewno nie ostatnie spotkanie z Panem Maciejem.
Genialny występ. Bardzo miła obsługa i organizacja. Będę do Państwa zaglądać czekając na równie atrakcyjne propozycje kulturalne.
wszystko było SUPER
Pan Maciej to już Marka sama w sobie - kunszt Jego tekstów w odpowiedniej oprawie muzycznej - sprawdza się zawsze. Dodatkowy atut to kameralna atmosfera miejsca. Bardzo miły wieczór
Macieja Maleńczuka nie da się recenzować , Jest poza skalą. Ten koncert znakomity i "odświeżający" ponurą skarlałą rzeczywistość .Kuźnia - jak zawsze - more than OK , ale przydało by się trochę komfortu i przestrzeni, co ?
Jestem zadowolony
Boskoooo jak zawsze , świetny antyelektoratowy występ
Rewelacja!!!!!Utalentowany, profesjonalny,.2Prawie dwie godziny grania i śpiewania bez przerwy. Świetny kontakt z publicznoscią. Klasa sama w sobie.
Pan Maleńczuk, syn Edwarda w znakomitej formie. Świetny koncert, świetne miejsce.
Doskonały koncert. Maciej Maleńczuk w świetnej formie. Przeplata stare piosenki z nowymi utworami, komentującymi obecną sytuację w Polsce. No i te solówki na gitarze. Dokładnie tak jak lubię. Bardzo dobrze zaprezentowała się sekcja rytmiczna.
Rewelacyjny wystep!
Fantastyczne przeżycie - wyjątkowy artysta! Scena i kontakt z publicznością to jego żywioł!
Dobrze że można artystów znowu widzieć i słuchać na żywo. Basista rewelacja.
Super wystep.
Jak zawsze była super zabawa
Rewelacyjny i szczery Malenczuk. 👍🏻
Super występ. Polecam
swietna rozrywka, bez niepotrzebnych przerw. wspanisle wykonanie, super oprawa muzyczna. Piosenki oryginalne dla doroslej publicznosci ktora nie potrzebuje wytycznych aby je ocenic. Super wystep prosimy o nastepny z nowymi numerami.
super koncert, sala słabo przewietrzona na początku, ale wszystko ok
Bawiliśmy się całą rodziną, rewelacyjny koncert chętnie powtórzymy, charyzma pana Maćka plus sekcja rytmiczna mistrzostwo
Świetny występ.
Niesamowite wrażenie mimo wielu lat znajomości artysty, każde spotkanie na żywo to jak nowe odkrycie. Sala koncertowa uzupełniła i upiększała całe wydarzenie na 5 + Dziękuję za takie chwile, które są bardzo ważne w życiu każdego człowieka
Super koncert, publika tylko trochę drętwa, ale było dobrze!
Malenczuk jest niesamowity , glos wciąż ten sam, i ta atmosfera stworzona przez artystę podczas koncertu. Jak pojawi się kolejny raz idę bez wahania
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert