koncert

Maciek Balcar - koncert akustyczny

koncert

Maciek Balcar - koncert akustyczny

Maciek Balcar - koncert akustyczny - Bilety na koncert

Maciej Balcar, wokalista legendarnej grupy Dżem, zaprezentuje swój najnowszy materiał podczas tradycyjnej, zimowej trasy. Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni. Charyzmatyczną osobowością przyciąga rzesze widzów, dzięki czemu jego występy stanowią wyjątkowe wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci.

W zimowej trasie koncertowej artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maciek Balcar - koncert akustyczny

Koncert super, chociaż nie jestem fanem, który posiada i przesłuchał wszystkie płyty... Raczej takim, który gdzieś przy okazji słyszał kilka utworów i mu się podobają

Polecane z kategorii koncert