Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert Magda Umer

Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie

koncert Magda Umer

Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie

Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie - Bilety na koncert

Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 50 lat pracy scenicznej Magdy Umer. Usłyszymy piosenki Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, z muzyką Seweryna Krajewskiego, Wojciecha Trzcińskiego, Zygmunta Koniecznego, Władysława Szpilmana, Bułata Okudżawy, Jerzego Wasowskiego. Artystka opowie o autorach piosenek i o swoim życiu, tworząc z występu muzyczny spektakl.
W repertuarze znajdą się utwory z płyt „Noce i sny”, „Wciąż się na coś czeka”, a wśród nich: „Oczy tej małej”, „Ach panie, panowie”, „Już szumią kasztany”, „Miłość w Portofino”, „Ocalić od zapomnienia” i wiele, wiele innych.

Artystce towarzyszy zespól znakomitych młodych muzyków pod kierownictwem pianisty i autora wszystkich aranżacji Wojciecha Borkowskiego:
Paweł Stankiewicz – gitara,
Bartłomiej Krauz –akordeon,
Maciej Szczyciński – kontrabas,
Piotr Maślanka– perkusja.

„Magda potrafi wywołać u publiczności – zarówno młodej, rozwichrzonej, jak i całkiem dorosłej skupienie graniczące niemal z hipnozą. Miałam do czynienia z wieloma wykonawcami i wiem, że tego daru nikt inny nie posiadł… Ona właściwie nie śpiewa gardłem. Ona śpiewa duszą.”
Agnieszka Osiecka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Magiczny koncert, niezmiennie cudnie łagodna Pani Magda!
Fantastyczna, pelna klasy, ciepla i humoru - jak zawsze.

Polecane