koncert

Małgorzata OSTROWSKA

koncert

Małgorzata OSTROWSKA

Małgorzata OSTROWSKA - Bilety na koncert

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Ostrowską (godz. 19:00 - 19:45), po którym nastąpi koncert artystki (20:00).

MAŁGORZATA OSTROWSKA JEST BEZ WĄTPIENIA JEDNĄ Z IKON LAT 80. I OD KILKU DEKAD NALEŻY DO NAJCIEKAWSZYCH POSTACI POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. INTRYGUJĄCA, ODWAŻNA, BEZPRETENSJONALNA I Z NAJBARDZIEJ CHARAKTERYSTYCZNYM ŻEŃSKIM GŁOSEM W POLSCE.

WYKONAWCZYNI NIEZLICZONEJ ILOŚCI PRZEBOJÓW, ZARÓWNO Z OKRESU WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM LOMBARD, JAK I SOLOWYCH: „SZKLANA POGODA”, „ADRIATYK, OCEAN GORĄCY”, „MISTER OF AMERICA”, „MAM DOŚĆ”, „DROGA PANI Z TV”, „TANIEC PINGWINA NA SZKLE”, „GOŁĘBI PUCH”, „RZEKA WE MNIE”, „SŁOWA”, „SZPILKI”, „PO NIEBIESKIM NIEBIE” CZY W KOŃCU LEGENDARNA „MELUZYNA”, NA KTÓREJ WYCHOWAŁO SIĘ CAŁE POKOLENIE AKADEMII PANA KLEKSA.

W 1999 ROKU PODCZAS FESTIWALU W SOPOCIE MAŁGORZATA OSTROWSKA OTRZYMAŁA STATUETKĘ „BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA” ZA CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ. W 2007 ROKU ODSŁONIŁA SWOJĄ GWIAZDĘ W ALEI GWIAZD POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU, A W 2013 ROKU PODCZAS JUBILEUSZOWEGO 50 FESTIWALU OTRZYMAŁA TYTUŁ „IKONY FESTIWALU OPOLSKIEGO”.

W TYM ROKU ARTYSTKA OBCHODZI 40-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Małgorzata OSTROWSKA

Koncert wspaniały - jak każdy zresztą Małgosi Ostrowskiej! Już po kilku utworach Małgosia porwała publiczność, która bawiła się pod sceną! Przecudny głos, energia, charyzma. Takie występy na długo pozostają w pamięci :) Jako duży plus - miejsca nie były numerowane, można było usiąść przy stoliku, bardzo klimatycznie i kameralnie. Ale później po kilku utworach Ostrowska zdoałała porwać publiczność, która ( w większości) opuściła stoliki i bawiła się pod sceną :) Jedyny minus - koncert za krótki, ta godzina z hakiem zdecydowanie zbyt szybko minęła. Oby częściej takie koncerty, zwłaszcza z TAKIMI gwiazdami !:)
Super koncert ,ekstra zabawa.
Bardzo dobry energetyczny koncert. Wróciły wspomnienia minionych lat.
Koncert rewelacyjny! Świetny zestaw utworów, kapitalny zespół , no i Królowa Polskiego Rocka .Takiego głosu, takiej charyzmy nie ma nikt. Forma znakomita. Naprawdę, jeśli ktoś lubi muzykę rockową to lepszej uczty nie znajdzie.
Impreza bardzo dobrze przygotowana. Niesamowita niespodzianka na Vinyl Fest. Pani Malgosia jest ciepłą i pełną poczucia humoru Kobietą, a jednocześnie bardzo skromną.Tak było na fotelach ,kiedy toczyła się przyjacielska rozmowa z Artystką.Potem koncert, no i zaczęło się: siła huraganu w postaci głosu i możliwości przepięknie dojrzałej Małgoś , która zmiotła nas z krzeseł. Siła i lekkość, zabawa i pełen profesjonalizm całego zespołu. Takich rzeczy nie przeżywa się codziennie...dziękujemy Małgosiu. A „ Szpilki” śpiewaj dalej...

Polecane z kategorii koncert