koncert

Małgorzata Walewska - Koncert Noworoczny w Jaworznie

koncert

Małgorzata Walewska - Koncert Noworoczny w Jaworznie

Małgorzata Walewska - Koncert Noworoczny w Jaworznie - Bilety na koncert

Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza 10 stycznia 2016 roku na piętnastą, jubileuszową edycję Koncertu Noworocznego.

W poprzednich edycjach tej prestiżowej imprezy gościliśmy gwiazdy opery i operetki, znane orkiestry filharmoniczne, wspaniałych dyrygentów i osobistości związane z szeroko rozumianą muzyką klasyczną. Nie inaczej będzie i tym razem.

Na powitanie roku 2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej, w ramach jubileuszowego Koncertu Noworocznego, proponujemy niezwykle atrakcyjny program muzyczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego oraz solistów: Małgorzaty Walewskiej, Iwony Handzlik-Rutkowskiej, Łukasza Gaja i Adama Szerszenia. Niewątpliwie największą gwiazdą tego wydarzenia będzie Małgorzata Walewska - właścicielka nasłynniejszego polskiego mezzosopranu, znana na całym świecie primadonna operowa. W koncercie zabrzmią najpiękniejsze utwory literatury operowej i operetkowo-musicalowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Małgorzata Walewska - Koncert Noworoczny w Jaworznie

Impreza warta polecenia
Koncert wspaniały pod każdym względem,artyści na bardzo wysokim poziomie,dawno nie byłam na tak dobrym koncercie
Koncert był wspaniały. Dyrygent jako prowadzący rewelacyjny, zrównoważona dawka humoru i wiadomości. śpiewacy - wielka klasa pod każdym względem.Dobór repertuaru bardzo dobry. Orkiestra sama słodycz. Uśmiech zadowolenia nie schodził z mojej twarzy podczas koncertu i długo po nim.Przez 2 godziny byłam w innym świecie. Dziękuję
Bardzo udana impreza. Już czekamy na przyszłoroczny koncert.
Organizatorzy i artyści stanęli na wysokości zadania. Warto było wysłuchać tak dobrego koncertu.
Koncert Noworoczny to najpiękniejsza impreza, jaka gości w Jaworznie już od 15 lat! Cudowna orkiestra, przeuroczy dyrygent p. Chrzanowski i nie mająca sobie równych p. Małgorzata Walewska wzruszyli całą zgromadzoną publiczność
Bardzo dobry koncert, wysoki poziom, dobrze dobrane utwory. Świetna obsada!
Koncert piękny,bylismy już po raz 10, brakowało nam jednak tak bardzo popularnych arii operetkowych np. marsz radeckiego czy choćby nad pięknym modrym dunajem.

Polecane z kategorii koncert