koncert
Marcin Styczeń

koncert

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Bilety na koncert

Marcin Styczeń | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję.

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Jego artystyczny dorobek to dziesięć płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Książka z płytą "Duchy Poetów" była nominowana do nagrody Srebrnego Kałamarza 2013. Płyta "Golgota Jasnogórska" otrzymała Feniksa 2014 w kategorii - muzyka chrześcijańska.

Współpracuje z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara), Kornel Jasiński (gitara basowa), Adam Szuraj (perkusja), Marta Zalewska (skrzypce, mandolina, wokal),

Co poza muzyką?

Marcin Styczeń jest z wykształcenie dziennikarzem. Ostatnio w radiowej Jedynce wspólnie z Ernestem Bryllem tworzył audycję "Oj, gębo moja" o polskiej tożsamości.

Przez klika lat w Radiu Warszawa 106,2 FM prowadził audycję poświęconą piosence poetyckiej - "Muzyka z duszą". Przez rok był także szefem muzycznym tej rozgłośni.

W latach 2009-2011 pracował TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem", wcześniej w Telewizji Puls wspólnie z Moniką Białek prowadził Magazyn (Pro)rodzinny "Niedzielnik". Przez wiele lat był prezenterem kilku warszawskich rozgłośni: Radia Dla Ciebie, Radia 94 i Radia Plus.

Pracuje także jako lektor. Jego głos można usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych.

Był także konferansjerem w legendarnym klubie studenckim „Hybrydy”, gdzie organizował cykliczną imprezę „Hybryda Poetica”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super. Magicznie, nastrojowo, kameralnie - po prostu piękny czas!
Nadzieja 27.11.2019 09:25
Super koncert
Wspaniały kameralny koncert, doskonałe wykonanie a skrzypaczka wrecz boska
Rewelacyjny koncert zakończony zasłużonymi oklaskami na stojąco i kilkoma bisami!
Super koncert, wspaniała atmosfera, klimat i nastrój. Będę tu często zaglądać 🙂
Koncert Pana Marcina Stycznia wraz z Zespołem wypadł doskonale, jak zawsze,, a w tym miejscu Nowy Świat 44 w Warszawie tym bardziej, polecam się na przyszłość. Dziękuje bardzo i gratuluję !
SUPER!!!!! mega atmosfera na koncercie! Brzmienie skrzypiec plus gitar niezwykle.
Bardzo pozytywny koncert. Wspaniały wykonawca, przytulny kameralny lokal.
Super koncert i atmosfera w Starym Klasztorze taki występ to balsam dla duszy i piękno dla ucha :-)
Niezapomniane wrażenia. Klimatycznie energetyzujący koncert. Świetny duet nawiązujący nić porozumienia ze słuchaczami. Pozwala zapomnieć o codzienności i cieszyć się chwilą, Wyjątkowa kultura ciepło i życzliwość. Polecam
Teresa i Irek 18.11.2019 19:46
Koncert magiczny, Marcin Styczeń ma bardzo bezpośredni kontakt z publicznością i po koncercie z każdym z osobna. W skrócie - głos cieplejszy od słońca, słowa, które podnoszą i dotykają najgłębszych pokładów duszy, muzyka, która trwa... DZIĘKUJĘ...
Polecam :-)
Kolejny niezapomniany koncert, fantastyczny Artysta Marcin Styczeń i cudowna atmosfera !!! Gorąco polecam !!!
Agnieszka Bilczyńska 18.11.2019 09:34
Znakomita muzyka, refleksyjne, dające nadzieję teksty i wyśmienici Artyści. Do tego współ-odczuwająca widownia i "klimatyczne miejsce. Wspaniały koncert. Już czekam na kolejny. Na razie przedłużmy sobie z żoną tę ucztę duchowo - estetyczną słuchając płyt.
Andrzej 18.11.2019 09:23
Świetny występ. Wspaniałe utwory i atmosfera.
Wspaniały koncert, piękne słowa, które pobudzają umysł do wielu refleksji.
Wspaniały i wzruszający wieczór. Niezawodni muzycy Marcin i Tomasz. Najpiękniejszy utwór Naga Chwila i wiele innych . Super !!
Luk1964 17.11.2019 18:16
Świetny klimat koncertu, sympatyczny wieczór.
PiotrA 17.11.2019 17:18
Po takiem koncercie czuję się "zbudowana"-głębokie słowa i ważne, że to polskie słowa oraz dobra muzyka gitarowa. Jestem wdzięczna Bogu za talent którym obdarzył pana Marcina oraz wdzięczna panu Marcinowi, że właściwie wykorzystuje i pomnaża ten talent dla dobra innych. Dziękuję i tak.....
Magdalena 17.11.2019 16:12
Koncert klimatyczny, atmosfera domowa- Marcin zawsze taka potrafi stworzyć, było świetnie, polecam
Świetny koncert!
Znałam dobrze muzykę Pana Marcina. Koncert bardzo mi się podobał. Wybieram się na następne ... Serdecznie pozdrawiam Artystę. Dzięki Pana twórczości bardziej chce mi się żyć..
Przepieknu koncert😁👍
Koncert jak zawsze przygotowany na wysokim poziomie. Dobra zabawa i wspaniale spędzony czas przy dźwiękach i słowach dających nadzieję i refleksję.
jak zawsze warto, bardzo mile spędzony czas, można pośpiewać, rozmarzyć, pomyśleć. Inne wykonanie starych piosenek i piosenki, które pierwszy raz usłyszałam. Super polecam p. Marcina jak zawsze nie tylko w styczniu.
Wspaniały koncert. Występ Klary przejdzie do historii :)
Fantastyczny koncert i cudowna atmosfera
Wzruszająca, klimatycznie, pięknie. Z całego serca polecam.
Bardzo fajny występ i miło spędzony czas.
Piękny koncert! Wspaniały artysta! Skrzypce i wokal również świetne. Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Lwówek Śląski
14.12.2019 16:00

bilety od 55,00 zł

KUP BILET

Polecane