koncert
Marcin Styczeń

koncert

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Bilety na koncert

Marcin Styczeń | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję.

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Jego artystyczny dorobek to dziesięć płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Książka z płytą "Duchy Poetów" była nominowana do nagrody Srebrnego Kałamarza 2013. Płyta "Golgota Jasnogórska" otrzymała Feniksa 2014 w kategorii - muzyka chrześcijańska. 

Współpracuje z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara), Kornel Jasiński (gitara basowa), Adam Szuraj (perkusja), Marta Zalewska (skrzypce, mandolina, wokal),

Co poza muzyką?

Marcin Styczeń jest z wykształcenie dziennikarzem. Ostatnio w radiowej Jedynce wspólnie z Ernestem Bryllem tworzył audycję "Oj, gębo moja" o polskiej tożsamości.

Przez klika lat w Radiu Warszawa 106,2 FM prowadził audycję poświęconą piosence poetyckiej - "Muzyka z duszą". Przez rok był także szefem muzycznym tej rozgłośni.

W latach 2009-2011 pracował TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem", wcześniej w Telewizji Puls wspólnie z Moniką Białek prowadził Magazyn (Pro)rodzinny "Niedzielnik". Przez wiele lat był prezenterem kilku warszawskich rozgłośni: Radia Dla Ciebie, Radia 94 i Radia Plus.

Pracuje także jako lektor. Jego głos można usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych.

Był także konferansjerem w legendarnym klubie studenckim „Hybrydy”, gdzie organizował cykliczną imprezę „Hybryda Poetica”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Cudne klimatyczne energetyczne przeżycie. Jestem bardzo zadowolona.
malgosia0218 28.04.2019 21:24
Wspaniały koncert!! Artysta bardzo uduchowiony, Otwarty na piękno i na drugiego człowieka
Super koncert
Muzyka Marcina jest niczym Rafaello - "Wyraża więcej niż tysiąc słów" :)
Super koncert! Wspaniały wykonawca, świetna atmosfera, niepowtarzalne miejsce!
Piękny koncert. Super 👌
Monika 24.03.2019 14:53
Wiedziałam, że będzie super - w końcu na scenie miał się pojawić Marcin:) Ale w życiu nie przypuszczałam, że zarówno sam koncert jak i spotkanie z artystą przed nim jak i po mnie będzie najpiękniejszym wydarzeniem i to w dniu moich urodzin! :)
Zakup biletów bezproblemowy. Koncert mega, doskonałe aranżacje oraz świetna atmosfera, teksty mądre, czego chcieć więcej.
Piękne utwory - mądre, głębokie teksty z piękną muzyką wyśpiewane tak, że w sercu robi się cieplej, pogodniej i bliżej do samego siebie i innych :). Polecam!
Super koncert. Jak zwykle zresztą.
Wróbelki 22.03.2019 13:11
Uczta dla uszu! Świetny głos, muzyka słowa!
Bardzo sympatyczny w odbiorze artysta, ciekawe teksty, b. dobra muzyka i świetne współbrzmienie gitar. Długi udany występ (kilkakrotne bisy!) Zdecydowanie do polecenia, zwłaszcza kobietom.
guitarman 22.03.2019 08:43
Fantastyczny koncert. Wspaniała atmosfera i ten głęboki, uwodzicielski głos Pana Marcina :-). Na koncercie byłam z córką i synek oraz znajomymi. Wszystkim bardzo się podobało i dostałam mnóstwo podziękowań, że spędzili wspaniały i niezapomniany wieczór. Zapraszamy częściej do Białegostoku :-)
Jak zawsze koncert pełen skrajnych emocji od "Płaczu" po "Ojojoj" przez "Madonne od popaprańców" , "Amen" i "Dzięki, dzięki, tak, tak, tak". Była nostalgia, zaduma i śmiech, rozmarzenie ii śpiew na stojąco całej sali Jak zawsze dwie godziny przeleciały bardzo szybko, Uśmiech wykonawcy i krótkie info o każdej piosence tworzą niepowtarzalny nastrój. Wystarczy raz pójść na koncert by zawsze przy nadarzającej się okazji pójść jeszcze raz.
Super koncert! Kiedy w Zamościu?
Koncert spełnił moje oczekiwania, było naprawdę super!
Koncert wspaniały potrafił wywołać uśmiech jak i łzy
Wspaniały koncert. Zapraszamy częściej do Białegostoku.
Super udany koncert .Polecam gorąco i nawet w ciemno :).
Koncert bardzo udany. Ciepły klimat. Artyści z klasą. Dziękuję w imieniu swoim i przyjaciół.
świetny koncert, sympatycznie, z klasą i ta muzyka ... gitary ... POLECAM
Wspaniały koncert Marcina. Byliśmy w 4 osoby. Ja z Anetą i nasze 2 córki (12 i 15 lat). Starsza stwierdziła ,że Marcin ma bardzo głębokie teksty. Kupiliśmy 5 płyt i mamy ich 7. Tak dalej Marcinie. Podsuwam pomysł koncertu w Krzeszowicach w Pałacu Vauxhall.
Łukasz 27.02.2019 12:46
Fantastyczny koncert :-) Twórczość Marcina Stycznia to prawdziwa uczta słowno-muzyczna, ogromna przyjemność dla ucha i ducha :-) Polecam każdemu !!!
A.Bilczyńska 24.02.2019 19:48
Super atmosfera, świetny kameralny koncert. Gorąco polecam🤩
Antresola 24.02.2019 16:07
Koncert wspaniały oraz miejsce, które tworzy wspaniałą atmosferę nadające się na tego typu koncertu. Pan Marcin oczywiście wspaniały człowiek.
Jakub 24.02.2019 10:09
Swietny glos, piekne utwory i wspaniala atmosfera...
Marek 24.02.2019 08:44
Poruszające mądre teksty piosenek, profesjonalne wykonanie, doskonali muzycy = polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane