koncert
Marcin Styczeń

koncert

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Bilety na koncert

Marcin Styczeń | Bilety na koncert

Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję.

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Jego artystyczny dorobek to dziesięć płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Książka z płytą "Duchy Poetów" była nominowana do nagrody Srebrnego Kałamarza 2013. Płyta "Golgota Jasnogórska" otrzymała Feniksa 2014 w kategorii - muzyka chrześcijańska. 

Współpracuje z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara), Kornel Jasiński (gitara basowa), Adam Szuraj (perkusja), Marta Zalewska (skrzypce, mandolina, wokal),

Co poza muzyką?

Marcin Styczeń jest z wykształcenie dziennikarzem. Ostatnio w radiowej Jedynce wspólnie z Ernestem Bryllem tworzył audycję "Oj, gębo moja" o polskiej tożsamości.

Przez klika lat w Radiu Warszawa 106,2 FM prowadził audycję poświęconą piosence poetyckiej - "Muzyka z duszą". Przez rok był także szefem muzycznym tej rozgłośni.

W latach 2009-2011 pracował TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem", wcześniej w Telewizji Puls wspólnie z Moniką Białek prowadził Magazyn (Pro)rodzinny "Niedzielnik". Przez wiele lat był prezenterem kilku warszawskich rozgłośni: Radia Dla Ciebie, Radia 94 i Radia Plus.

Pracuje także jako lektor. Jego głos można usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych.

Był także konferansjerem w legendarnym klubie studenckim „Hybrydy”, gdzie organizował cykliczną imprezę „Hybryda Poetica”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Fantastyczny koncert. Wspaniała atmosfera i ten głęboki, uwodzicielski głos Pana Marcina :-). Na koncercie byłam z córką i synek oraz znajomymi. Wszystkim bardzo się podobało i dostałam mnóstwo podziękowań, że spędzili wspaniały i niezapomniany wieczór. Zapraszamy częściej do Białegostoku :-)
Jak zawsze koncert pełen skrajnych emocji od "Płaczu" po "Ojojoj" przez "Madonne od popaprańców" , "Amen" i "Dzięki, dzięki, tak, tak, tak". Była nostalgia, zaduma i śmiech, rozmarzenie ii śpiew na stojąco całej sali Jak zawsze dwie godziny przeleciały bardzo szybko, Uśmiech wykonawcy i krótkie info o każdej piosence tworzą niepowtarzalny nastrój. Wystarczy raz pójść na koncert by zawsze przy nadarzającej się okazji pójść jeszcze raz.
Super koncert! Kiedy w Zamościu?
Koncert spełnił moje oczekiwania, było naprawdę super!
Koncert wspaniały potrafił wywołać uśmiech jak i łzy
Wspaniały koncert. Zapraszamy częściej do Białegostoku.
Super udany koncert .Polecam gorąco i nawet w ciemno :).
Koncert bardzo udany. Ciepły klimat. Artyści z klasą. Dziękuję w imieniu swoim i przyjaciół.
świetny koncert, sympatycznie, z klasą i ta muzyka ... gitary ... POLECAM
Wspaniały koncert Marcina. Byliśmy w 4 osoby. Ja z Anetą i nasze 2 córki (12 i 15 lat). Starsza stwierdziła ,że Marcin ma bardzo głębokie teksty. Kupiliśmy 5 płyt i mamy ich 7. Tak dalej Marcinie. Podsuwam pomysł koncertu w Krzeszowicach w Pałacu Vauxhall.
Łukasz 27.02.2019 12:46
Fantastyczny koncert :-) Twórczość Marcina Stycznia to prawdziwa uczta słowno-muzyczna, ogromna przyjemność dla ucha i ducha :-) Polecam każdemu !!!
A.Bilczyńska 24.02.2019 19:48
Super atmosfera, świetny kameralny koncert. Gorąco polecam🤩
Antresola 24.02.2019 16:07
Koncert wspaniały oraz miejsce, które tworzy wspaniałą atmosferę nadające się na tego typu koncertu. Pan Marcin oczywiście wspaniały człowiek.
Jakub 24.02.2019 10:09
Swietny glos, piekne utwory i wspaniala atmosfera...
Marek 24.02.2019 08:44
Poruszające mądre teksty piosenek, profesjonalne wykonanie, doskonali muzycy = polecam
Znałam teksty wcześniej, a słuchając na koncercie, podziwiałam wykonanie, kompozycje muzyczne i świetną atmosferę. Miło spędzony czas.
Doskonała organizacja; dogodny sposób zakupu biletu oraz miła styczniowa promocja że strony artysty. Doskonały koncert. Oby czesciej w naszym regionie. Polecam.
Marcin Styczeń to artysta wyjątkowy i tym razem też pokazał klasę. Wspaniały koncert, niezwykła atmosfera, aż chciało się z nim śpiewać.
Super! Zabrałam kogoś, kto jeszcze nie słyszał pana Marcina i zdecydowany jest jechać jeszcze raz. Świetny koncert!
Wspaniały koncert
Wspaniały koncert, wspaniały Artysta któremu nie odbiło
Bardzo miły wieczór z ulubionym Artystą. Szkoda tylko, że zabrakło najnowszej płyty ... i nie mam autografu :)
Świetna zabawa i super atmosfera🌞
Znakomity koncert, świetny artysta, niepowtarzalna atmosfera.
Fantastyczny koncert, a po koncercie spotkanie i chwila dla słuchaczy
Bardzo podobał mi się koncert i na pewno pójdę innm razem jak bedzie w Rzeszowie *********
Rewelacja, kocham taką muzykę, teksty i sam wykonawca bardzo fajny człowiek. Naprawdę polecam i DZIĘKUJĘ.
WIĘCEJ
ZWIŃ