koncert Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

koncert Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of - Bilety na koncert

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

„Ta droga nie wiedzie w górę, ta droga wiedzie w głąb” - tak rozpoczyna się jedna z piosenek Marcina Stycznia, która stała się tytułem autorskiego koncertu. To zapis duchowej i artystycznej podróży, którą Marcin Styczeń wspólnie ze swoją publicznością odbywa od ponad 20 lat. Poszczególne przeboje artysty są przystankami w tej wędrówce.

W programie koncertu „Ta droga” znajdują się piosenki ze wszystkich dziesięciu płyt: mistyczna poezja Karola Wojtyły, wiersze Ernesta Brylla, autorskie utwory Marcina Stycznia z krążków „21 gramów”, „Zbieg” i „10/40” oraz piosenki Leonarda Cohena z płyty „Lubię gadać z Leonardem”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

27.09.2020, 17:00 Klub Zaścianek
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Spokój serca po koncercie.
Genialny koncert w unikatowym, kameralnym miejscu! Mnóstwo pozytywnej energii od samego Marcina Stycznia - niezwykły Człowiek!
Jak zwykle rewelacyjnie. Koncert pełen humoru, ale i powagi, a klimat koncertu na wysokim poziomie. Tak więc polecam.
Bardzo fajnie,klimatycznie
Świetny, kameralny koncert
Kameralny koncert pełen ciepła i uroku. Doskonały kontakt artysty z publicznością. Miła atmosfera miejsca.
Bardzo pozytywny koncert. Wspaniały wykonawca, przytulny kameralny lokal.
Super koncert i atmosfera w Starym Klasztorze taki występ to balsam dla duszy i piękno dla ucha :-)
Koncert magiczny, Marcin Styczeń ma bardzo bezpośredni kontakt z publicznością i po koncercie z każdym z osobna. W skrócie - głos cieplejszy od słońca, słowa, które podnoszą i dotykają najgłębszych pokładów duszy, muzyka, która trwa... DZIĘKUJĘ...
Polecam :-)
Kolejny niezapomniany koncert, fantastyczny Artysta Marcin Styczeń i cudowna atmosfera !!! Gorąco polecam !!!
Agnieszka Bilczyńska 18.11.2019 09:34
Znakomita muzyka, refleksyjne, dające nadzieję teksty i wyśmienici Artyści. Do tego współ-odczuwająca widownia i "klimatyczne miejsce. Wspaniały koncert. Już czekam na kolejny. Na razie przedłużmy sobie z żoną tę ucztę duchowo - estetyczną słuchając płyt.
Andrzej 18.11.2019 09:23
Świetny występ. Wspaniałe utwory i atmosfera.
Wspaniały koncert, piękne słowa, które pobudzają umysł do wielu refleksji.
Wspaniały i wzruszający wieczór. Niezawodni muzycy Marcin i Tomasz. Najpiękniejszy utwór Naga Chwila i wiele innych . Super !!
Luk1964 17.11.2019 18:16
Świetny klimat koncertu, sympatyczny wieczór.
PiotrA 17.11.2019 17:18
Po takiem koncercie czuję się "zbudowana"-głębokie słowa i ważne, że to polskie słowa oraz dobra muzyka gitarowa. Jestem wdzięczna Bogu za talent którym obdarzył pana Marcina oraz wdzięczna panu Marcinowi, że właściwie wykorzystuje i pomnaża ten talent dla dobra innych. Dziękuję i tak.....
Magdalena 17.11.2019 16:12
Koncert klimatyczny, atmosfera domowa- Marcin zawsze taka potrafi stworzyć, było świetnie, polecam
Świetny koncert!
Znałam dobrze muzykę Pana Marcina. Koncert bardzo mi się podobał. Wybieram się na następne ... Serdecznie pozdrawiam Artystę. Dzięki Pana twórczości bardziej chce mi się żyć..
Przepieknu koncert😁👍
Koncert jak zawsze przygotowany na wysokim poziomie. Dobra zabawa i wspaniale spędzony czas przy dźwiękach i słowach dających nadzieję i refleksję.
jak zawsze warto, bardzo mile spędzony czas, można pośpiewać, rozmarzyć, pomyśleć. Inne wykonanie starych piosenek i piosenki, które pierwszy raz usłyszałam. Super polecam p. Marcina jak zawsze nie tylko w styczniu.
Wspaniały koncert. Występ Klary przejdzie do historii :)
Koncerty Pana Marcina Stycznia (solo lub z zespołem) wymykają się recenzjom, które można przedstawić w takim miejscu jak to niewielkie pole w kwestionariuszu i dla internauty, chcącego szybko się dowiedzieć czy warto iść na jego koncert. Warto. Dobrze wydane pieniądze.
Koncert był fantastyczny! Artysta ma niesamowity kontakt z publicznością i energię. To był mój pierwszy koncert pana Marcina, ale na pewno nie ostatni.
Rewelacja, jak dla mnie połączenie Leonarda Cohena z Jackiem Kaczmarskim
Super jak zawsze. Marcin w świetnej kondycji, dowcipny, refleksyjny z dystansem do siebie i świata, czarujący głosem.
Wspaniały, kontaktowy artysta. Kameralna atmosfera. Szczere, życiowe teksty. Bardzo dobre nagłośnienie. Jego koncert porusza coś w nas w środku. Czujemy się lepsi, bliżej świata i ludzi.
Jak zawsze było klimatycznie.Klara urocza.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane