koncert

Marcin Wyrostek & Corazon

koncert

Marcin Wyrostek & Corazon

Marcin Wyrostek & Corazon - Bilety na koncert

Marcin Wyrostek & CORAZON powstał w wyniku fascynacji muzyką argentyńską i latynoamerykańską, która zainspirowała muzyków do tworzenia tang we własnych jazzowych i musicalowych aranżacjach. Doprowadziło to do powstania w 2010 roku płyty " Magia del Tango", która finalnie osiągnęła status potrójnej platyny. Początkowo repertuar zespołu oparty był na kompozycjach Astora Piazzoli i Richarda Galiano. Bałkańskie fascynacje sekcji rytmicznej zespołu przyczyniły się do nagrania w 2011 roku ethno-folkowej płyty "Coloriage" (podwójna platyna). Efektem tej fuzji muzycznych pragnień był wydany w 2015 roku album "For Alice", będący autorskim podsumowaniem Marcina jego dotychczasowych doświadczeń muzycznych w tym licznych występów z orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi. Obecnie w repertuarze zespołu pojawiły się także utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka "Polacc" uzupełniając wcześniejszy międzynarodowy repertuar o muzykę o korzeniach polskich.

Zespół

  • Marcin Jajkiewicz – wokal
  • Marcin Wyrostek – akordeon
  • Mateusz Adamczyk – skrzypce
  • Daniel Popiałkiewicz – gitara
  • Agnieszka Haase-Rendchen – fortepian
  • Piotr Zaufal – bas
  • Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marcin Wyrostek & Corazon

Bardzo energetyczny koncert który na długo zapada w pamięć. Warto było przeżyć to wydarzenie. Rewelacja.
Występ fantastyczny , uwielbiam go
Bardzo dobry koncert, fantastyczni muzycy, pan Marcin ma niesamowitą charyzmę i kontakt z publicznością, ale i z całym zespołem - świetna ekipa, uczta dla ucha i oka. Polecam Sala Polskiego Radia + za akustykę, - za oldschoolowe wnętrze.
Wspaniali artyści, wspaniale wydarzenie, wspaniale bogactwo dźwięków i niezwykle aranżacje, to było cudowne przeżycie docierające do najgłębszej glebi i szarpiące najczulsze moje struny, mogliby tak grać nigdy nie kończąc!
Wspaniały koncert .Cudowny Marcin otoczony muzykami z pasją
Wspaniały występ.Prawdziwy wirtuoz akordeonu.Niezapomniane wrażenia.
Świetny koncert. Super oprawa, cały Show przygotowany bdb a główni aktorzy rewelacja. Szacunek i dziękuję.
Wspaniały występ. Szkoda, że krótki.
mega czadowo
Rewelacyjny koncert, piękne wykonania, super atmosfera. Proszę częściej... Polecam
Rewelacyjny koncert z duża ilością dobrej energii. Dobrze skrojony na jesienny czas. Kontakt z publicznością bezpośredni i prawdziwy - bez maniery. Zaproszenie Marcina Wyrostka do Rybnika to strzał w 10. Razem z żoną chcielibyśmy by takich koncertów było więcej.
Duża przyjemność. Świetny kontakt z publicznością. Dobrze się bawiliśmy.
Występ rewelacyjny.Wrażenia niezwykłe ,wspaniałe, niezapomniane przeżycia Dziękuję!
Profesjonalnie!!!!!polecam.
Rewelacyjny koncert Marcina Wyrostka z Tango Corazon. Polecam
RE-WE-LA-CJA . począwszy od JS Bacha fuga f moll , poprzez mega kolorowe i tryskające witalnością klimaty bałkańskie , szkockie no i oczywiście argentyńskie , przeplatane Vival dim , czy Chuckiem Mangione . Dzieci Sancheza zabrzmiały zupełnie inaczej od pierwowzoru , ale nie mniej ciekawie . Doskonały kontakt z publicznością .Świetny zespół . Zasługujący na uwagę wokal.Posiadający aspiracje wirtuozerskie skrzypek. Mega sympatyczny perkusista. Dobry rzemieślnik gitarzysta klasyczny . Trochę spięty , ale dobry basista. Inspirująca i ciekawa pianistka . Na dłuższą wypowiedź brakuje czasu . POLECAM!!!
Śledzę karierę Pana Marcina Wyrostka od czasu udziału w programie "Mam Talent". Parę lat temu byłam na Jego koncercie w TZR. Teraz znowu On i znowu to samo odczucie: ten człowiek kocha to co robi, wyczuwa się szczerość, prawdę. A ja uwielbiam patrzeć na Niego i słuchać. Tyle emocji, radości. Jest mistrzem, a Jego Zespół jest cudowny, zwłaszcza skrzypce i PERKUSISTA!!! Kiedy znowu do nas przyjedzie?
Super koncert, na scenie prawdziwi muzycy, którzy traktują muzykę i granie jak przyjemność i zabawę, lekko, bez zbędnego patosu, chociaż grają również bardzo poważne i klasyczne utwory. Świetny kontakt z publicznością, super klimat. Organizacja koncertu na bardzo wysokim poziomie.
Przednia zabawa!
Wspaniały artysta i super koncert.
Małgorzata Król 28.09.2016 11:29
Świetny koncert.Pan Wyrostek wirtuoz w każdym calu.Impreza dobrze przygotowana. Polecam.
Bardzo piękny występ! Aż szkoda, że czas tak szybko minął.
Rewelacyjny koncert,klimatyczny,wysoki kunszt zespołu! Trwał zbyt krótko,mimo owacji na stojąco :-)
Bardzo ciekawy koncert. Kontakt z publicznością bardzo dobry. Nie spodziewałem się aż takiej magi na scenie jaką stworzyli artysci.
Jestem zachwycona występem Marcina Wyrostka :-) Mistrzowskie widowisko! Dziękuję!

Polecane z kategorii koncert