koncert

Marek Napiórkowski Sextet

koncert

Marek Napiórkowski Sextet

Marek Napiórkowski Sextet - Bilety na koncert

Marek Napiórkowski to czołowy polski gitarzysta i kompozytor, twórca wszechstronny i trudny do zaszufladkowania, który z każdym nowym przedsięwzięciem zabiera nas w coraz ciekawsze, intrygujące światy muzyczne, przypieczętowując je marką unikatowego brzmienia. Jednym z najnowszych jego projektów jest Marek Napiórkowski Sextet, z którym wystąpi na żywo już 14 kwietnia o godz. 19:00, na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1.Marek Napiórkowski to czołowy polski gitarzysta i kompozytor, twórca wszechstronny i trudny do zaszufladkowania, który z każdym nowym przedsięwzięciem zabiera nas w coraz ciekawsze, intrygujące światy muzyczne, przypieczętowując je marką unikatowego brzmienia. Jednym z najnowszych jego projektów jest Marek Napiórkowski Sextet, z którym wystąpi na żywo już 14 kwietnia o godz. 19:00, na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1.

Na scenie oprócz Marka Napiórkowskiego, wirtuoza gitary, zobaczymy saksofonistów: Adama Pierończyka, którego Frankfurter Algemaine Zeitung określił „promieniem nadziei na wschodnioeuropejskiej scenie jazzowej" i Henryka Miśkiewicza, muzyka bardzo wszechstronnego: jego saksofon altowy wybrzmiewa w wielu nagraniach muzyki jazzowej, filmowej i rozrywkowej. Razem z nimi sekstet tworzą: grający na fortepianie Michał Tokaj, laureat Fryderyka w kategorii Jazzowy Kompozytor roku, kontrabasista Robert Kubiszyn, również laureat Fryderyka, w tym przypadku za Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku, oraz perkusista Paweł Dobrowolski, który koncertując z największymi polskimi twórcami jazzu, zjeździł niemal cały świat.
Marek Napiórkowski Sextet zagra w ramach cyklu „Białołęckie Wieczory Jazzowe”. To cykl kwartalnych koncertów odbywających się w Białołęckim Ośrodku Kultury od stycznia 2016 r. Do tej pory na Scenie BOK-u zagrali m.in.: Jan Garbarek feat. Trilok Gurtu, Włodek Pawlik Trio, Jan Ptaszyn Wróblewski, Urszula Dudziak, Michała Urbaniak czy Stanisław Soyka.

Podczas koncertu można zapisać pociechy w wieku 3-8 lat na nasz cykl "Wychodzę z rodzicami"

zapisy w kasie pod nr. 22 300 48 00 wew. 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marek Napiórkowski Sextet

Wyśmienite
organizacja bardzo dobra! koncert wyśmienity:)
Świetny koncert
Wspaniały koncert - polecam
grzesio 15.04.2018 10:28
Pysznie!
Mary80 15.04.2018 08:26

Polecane z kategorii koncert