koncert

Margaret

koncert

Margaret

Margaret - Bilety na koncert

Spędź lato z Margaret i baw się na koncertach w rytmie jej najpopularniejszych hitów oraz najnowszych piosenek. Daj się wciągnąć w pełen energii, rytmu i słońca świat laureatki nagród MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards i SuperJedynki.

Margaret – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery albumy, w tym dwa: „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” nagrodzone platyną. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” był notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów.

Mimo osiągnieć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskiego albumu. Gaja Hornby, bo taki nosi nazwę nowe oblicze artystki, to dojrzała, szczera do bólu i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret, „To dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy materiał, który będzie stanowić rozwinięcie polskiej płyty.

Poza sferą muzyczną artystka skupia się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. To zaowocowało byciem jurorką w The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Margaret

Super występ, Margaret dała czadu, pełna profeska, w klubie fajne nagłośnienie i miła atmosfera.
Super impreza i występ Margaret! Mam nadzieje ze za rok bedzie tez taka impreza w Gdyni
Weronika 27.11.2017 15:32
było fajnie, jedyny minus to miejsce dla posiadaczy biletów internetowych, którzy siedzieli na końcu płyty.
Nika 14.10.2017 15:29
Organizacja do kitu, bałagan, ostatni raz się wybraliśmy. Kupione droższe bilety, bez sensu, każdy mógł przebywać gdzie tylko chciał, nikt nikogo nie sprawdzał. Burdello bum bum. NIE POLECAM
imprezowicz 07.10.2017 18:44
Super impreza, dziewczyny i oczywiście ja bawiłyśmy się super.
Sam koncert wszystko ok, ale zastrzeżenia do organizacji...dzieci mało co nie zdeptane...brak kontroli przez ochrone
Koncert super, Margaret jest miłą, ciepłą, cierpliwą wokalistką - pozowała do zdjęć, autografy rozdawała wszystkim, minus - za nagłośnienie ( fatalna jakość dźwięku),
Jestem trochę zawiedziona, Margaret była świetna, ale koncert miał być do 21:30 a trwał niecałą godzinę (najpierw przerwa + zakończony występ o 20:55 z bisem)a szkoda bo Margaret to była gwiazda wieczoru a wszyscy z niecierpliwością na nią czekali :)
Koncert był fajny. Widać, że Margaret fantastycznie czuje się na scenie i ma dobry kontakt z publiczością. Ogromne zastrzeżenie mam co do czasu trwania koncertu. Kupując biety miałam informację (podaną w opisie wydarzenia), że koncert samej Margaret potrwa w godz. 20:00 - 21:30. W rzeczywistości koncert trwał tylko godzinę - zaczął się o 20:15 i skończył o 21:15. To naprawdę niepoważne traktowanie publiczności !!! Pół godziny robi naprawdę ogromną różnicę !!!
Koncert Margaret z półgodzinnym opóźnieniem. Pierwsze sześć rzędów zostało poproszonych o oddanie krzeseł i powstanie. Ludzie zebrani pod sceną zasłonili widok tym, którzy byli w rzędach od 7 i dalej. Ci z rzędów przed nami stojąc na krzesłach uniemożliwili zobaczenie czegokolwiek i kogokolwiek. Tragiczna organizacja jak na 45 minutowy występ Margaret i koszt 70 zł. Dodatkowo zabrana woda mineralna na wejściu. Nieustającą kolejka po napoje spowodowała że dziecko 10 letnie nie piło przez dwie godziny nic.

Polecane z kategorii koncert