koncert

Marika

koncert

Marika

Marika - Bilety na koncert

Marika, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka tworząca ambitny pop z elementami reggae, funku, soulu, jazzu i elektroniki, przyjedzie w lutym do Wytwórni z piosenkami z nowego studyjnego albumu, którego brzmienie może być dla wielu wielkim zaskoczeniem.

Jej muzyka to dobre teksty, emocje, koncertowy żywioł. ?Siła Ognia? niejedną osobę wyciągnęła z rożnych smutków, ?Moje serce? stało się wyznaniem miłosnym nuconym przez zakochanych, udowadniając, że o miłości, o której napisano niezliczoną ilość durnych piosenek, wciąż można śpiewać niebanalnie. Entuzjastka roweru i roślinnej kuchni intuicyjnej. Honorowy dawca krwi.

Marika to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki niezależnej. Nieszablonowa wokalistka, autorka zapadających w pamięć tekstów, pełna uśmiechu i pozytywnej energii osobowość sceniczna, a przede wszystkim szczera i spontaniczna artystka, która nie lubi stać w miejscu i stale poszukuje nowych form wyrazu. Ta wszechstronność, to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w sceniczno-studyjnej działalności.

Sceniczna charyzma Mariki, profesjonalizm oraz świetny kontakt z publicznością zostały docenione przez organizatorów wielu imprez w Polsce i na świecie. Wśród najważniejszych koncertów artystki warto na pewno wymienić występy w Indiach, support nazywanej królową soulu Eryki Badu czy pojawienie się na scenie World Expo w Szanghaju. Marika miała również przyjemność wystąpić na festiwalu Woodstock w 2012 roku oraz na Dniach Unii Europejskiej, które odbyły się w Turcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marika

Uwielbiam Marikę i jest to kolejny koncert z którego jestem zadowolona! :) Jedyne czego mogłabym się czepić to miejsce w którym był ten koncert organizowany. Krzesła, które są mega nie wygodne, szczególnie na tak długi okres, brak miejsca żeby postawić jakiś napój i w barze brak piwa bezalkoholowego. Nie do końca też było słychać głos Mariki, szczególnie na początku, później trochę to poprawili :)
Jeden z najlepszych koncertów w moim życiu! Po występie płytwa artystki już mi się nie podoba ;) fajne przeżycie, fajna energia, chętnie to powtórzę ;) Na minus - nagłośnienie w miejscu koncertu :/

Polecane z kategorii koncert