koncert

Mariusz Lubomski

koncert

Mariusz Lubomski

Mariusz Lubomski - Bilety na koncert

mam ręce w kieszeniach, kieszenie jak ocean” nuciło pół Polski. Koncert Mariusza Lubomskiego to zapowiedź niezwykłego spotkania z piosenką autorską, bowiem twórczość występującego już od 30 lat artysty charakteryzują emocje, kunszt i doskonały warsztat. Potomek szlacheckiego rodu Lubomskich tworzy specyficzny rodzaj piosenek o charakterystycznym akustycznym brzmieniu, korzystającym z rytmów bossa nowy, rytmów karaibskich i pieśni cygańskich, klasycznego bluesa z elementami funky, garażowego undergroundu, ostrych rockowych brzmień i piosenek aktorskich, klimatu francuskich kabaretów i nowojorskich klubów jazzowych, songów Weila-Brechta i Toma Waitsa.

W życiu ostrożnie ekstrawertyczny, na scenie zamienia się w zwierzę, które poluje na emocje słuchaczy. Mistrz oszczędnej choreografii inspirujący się gibkością Mr. Bean. Twórca niezwykłych spektakli, bo zbudowanych na relacjach ze słuchaczami. Sam Lubomski twierdzi, że „bez publiczności nigdy się nie doświadczy” takich emocji podczas śpiewania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mariusz Lubomski

Było wspaniale jak zawsze! Do następnego razu ????
Koncert świetny i magiczny, Lubomski to prawdziwy artysta. Mam nadzieję, że szybko wróci do Inowrocławia. Na pewno przyszłoby więcej osób na koncert gdyby było w związku z nim utworzone wydarzenie na fb... Koncert był bardzo słabo rozpromowany.
Karol_sax 15.05.2016 17:13

Polecane z kategorii koncert