koncert

Mary Komasa

koncert

Mary Komasa

Mary Komasa - Bilety na koncert

Pierwszy koncert live Mary Komasy po długich miesiącach lockdown. Artystka wraca na scenę w trakcie pracy nad nowym, trzecim już albumem, znajdując się w procesie transformacji stylu i brzmienia. Wszystko otwiera się na nowo. Głównym tematem pozostają emocje. Spotkanie na żywo to będzie moment dotknięcia najbardziej intymnych strun.
Podczas koncertu towarzyszyć jej będą: Antoni Komasa-Łazarkiewicz na instrumentach klawiszowych oraz Max Psuja na perkusji.

Mary Komasa to polska wokalistka i instrumentalistka. W muzyce Komasy można dostrzec elementy gospelu, bluegrassu, a nawet klasycznego rocka czy new wave. Artystka najbardziej komfortowo czuje się w gatunku dream pop, dając wyraz sympatii swoim idolom z lat 60.
Mary Komasa zadebiutowała w 2015 roku. Jej pierwszy album odniósł sukces zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Teledyski „Lost Me” i „Oh Lord” prezentowane były na platformie medialnej Nowness, a pisały o nich portale m.in. francuskiego magazynu „Vogue” czy brytyjskiego „Dazed and Confused”. Artystka od początku poszukiwała własnych, oryginalnych połączeń, śmiało korzystając ze swoich muzycznych korzeni, od klasyki awangardy, przez muzykę filmową, po alternatywną elektronikę. Jej wyraziste brzmienie oraz charakterystyczny głos zwróciły uwagę duetu młodych londyńskich producentów muzycznych, God Colony. Z ich współpracy zrodziła się druga płyta w karierze artystki.
Rok 2019 stał się płodnym rokiem dla artystycznej rodziny Komasa. Kiedy w świecie filmu często mówiło się o polskim kandydacie do Oskara, czyli „Bożym Ciele” Jana Komasy, a w świecie opery śmiałe kroki robił Szymon Komasa, tak na scenę muzyczną powróciła Mary Komasa ze swoim drugim krążkiem „Disarm” - czyli „Rozbrójmy się”.
Obecnie artystka pracuje nad trzecią płytą, której zapowiedź usłyszymy na koncercie w Starym Klasztorze

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mary Komasa

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert