koncert

Mate.O - Akustyczny Kwartet

koncert

Mate.O - Akustyczny Kwartet

Mate.O - Akustyczny Kwartet - Bilety na koncert

koncert Mate.O - Akustyczny KWARTET

prosimy pamiętać o rezerwacji stolika! tel. 58 555 85 23 - Biuro Obsługi Klienta

Muzyki Mate.O, nie sposób przypisać do jednego nurtu muzycznego, słychać w niej bowiem elementy popu, jazzu, rhytm&bluesa. Jego twórczość to przede wszystkim piękne piosenki, z niebanalną harmonią i tekstami, które znalazły swoich wielu odbiorców i wiernych fanów.

Mate.o Akustyczny Kwartet to fuzja wspaniałych osobowości muzycznych: Adam Szewczyk (gitary), Wojtek Gąsior(bas) oraz Irek Głyk (perkusja). Koncerty Mate.O Akustyczny kwartet to przestrzeń wypełniona brzmieniem akustycznych instrumentów oraz charakterystycznym i ekspresyjnym śpiewem Mate.O. Podczas koncertów usłyszymy głównie utwory z ostatniej płyty Mate.O, będzie też kilka niespodzianek.

skład zespołu:
Mateusz Otremba (Mate.O) – wokal, gitary
Irek Głyk - perkusja
Adam Szewczyk - gitara
Wojtek Gąsior - bas

Podczas koncertów Mate.O Akustyczny Kwartet promujemy m.in. ostatni krążek Mate.O Akustyczny i Przyjaciele „Usiądź przy mnie”. Zagrają też kilka utworów z poprzednich płyt Mate.O,

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mate.O - Akustyczny Kwartet

Świetny koncert, świetny klimat, z pewnością poszedłbym drugi raz na taki sam koncert. Jedyne, co mi przeszkadzało, to rozmieszczenie stolików w stosunku do sceny (sprzętu); z naszego stolika nie było widać połowy zespołu, nie mniej sama muzyka rekompensowała te niewygody.
moabie 17.03.2014 14:02
Swietny koncert, bogaty w emocjonalne i duchowe przezycia, profesjonalnie zagrany i zaspiewany.
Casciolina 14.03.2014 18:45
Fenomenalny koncert :-) moja ocena nie będzie obiektywna gdyż jestem zauroczona muzyką Mate.O całość aranżacje, słowa, muzyka i ten niesamowity "klimat", który jest stworzony. Coś pieknego. Jak dla mnie to ocena jest maxymalna.
alilip 14.03.2014 12:57
Koncert jak zwykle na wysokim poziomie. Słucham muzyki Pana Mateusza Otręby od kilkunastu lat i nadal jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo melodyjne są jego utwory. Świetne są teksty, które są bardzo uniwersalne i każdy może je odnieść do własnego życia. Polecam gorąco wszystkim do zapoznania się z dorobkiem artystycznym Mate.o. A wczorajszy koncert super - szczególnie, że miałem okazję go oglądać z pierwszego miejsca przy scenie.
rzadki 14.03.2014 11:35
Rewelacja proszę częściej :)
Rewelacyjny koncert. Profesjonalni muzycy którzy stworzyli niepowtarzalna atmosferę. Oby jak najwięcej takich wydarzeń.
ryba110 14.03.2014 09:57
Koncert na najwyższym poziomie. Niezmiernie cieszę się, że wzięłam udział w tym wydarzeniu!
Magda 14.03.2014 09:27
Koncert wspaniały, cudowne przeżycie!
ewelh 14.03.2014 09:19
Świetny koncert!
Karol 14.03.2014 08:20

Polecane z kategorii koncert