koncert Mateusz Krautwurst

Mateusz Krautwurst - Solo Act - Wodecki / Zaucha / Fogg

koncert Mateusz Krautwurst

Mateusz Krautwurst - Solo Act - Wodecki / Zaucha / Fogg

Mateusz Krautwurst - Solo Act - Wodecki / Zaucha / Fogg - Bilety na koncert

Polska piosenka to gatunek szczególny. Zapraszam na mój pierwszy solo act. Zabrzmi wybrany repertuar autorski oraz moje ulubione utwory artystów, którzy dodali polskiej piosence sporo szyku.

Nie zaśpiewam nigdy jak Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki czy Mieczysław Fogg, ale mogę podjąć próbę, by pójść ich tropem. To dla mnie ważny koncert. Zabiorę ze studia trochę zabawek, zagram na klawiszach i pobawię się rytmem w pętli.

W koncercie weźmie również udział Tomek Boruch z gitarą akustyczną. Liczę, że Grzech Piotrowski opowie kilka fraz na saxie. Będzie klimatycznie. Teatralnie. Intymnie, ale teżnieco stand-up'owo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Mateusz Krautwurst - Solo Act - Wodecki / Zaucha / Fogg

Świetny występ.Super Atmosfera. Polecam Artystę oraz miejsce.
Cudowny solo act, klimatyczne miejsce, Mateusz jedyny w swoim rodzaju, zdolny, zabawny i przepiękny głos. Polecam
Pierwszy Solo Act Mateusza Krautwursta był magiczny. Oby coraz więcej takich występów Mateusza, czekam z niecierpliwością. Six Seasons jak najbardziej na tak jeżeli chodzi o kameralny występ w przyjemnej atmosferze.
Mateusz Krautwurst, wokalista, kompozytor, pianista, autor tekstów i producent muzyczny. Zaśpiewał m.in utwory A.Zauchy, Z.Wodeckiego, M.Fogga i własne kompozycje. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu muzycznego stworzył ciepłe i nastrojowe wersje utworów. Poza tym wesoły, sympatyczny, pozytywny człowiek z fajnym poczuciem humoru. Nowe miejsce w Wilanowie -6Sences- otwiera możliwości dla kolejnych przeżyć kulturalnych. Kameralne miejsce pozwala nawiązać bardzo bliska więź z wykonawcą i wzmocnić wrażenia muzyczne. Dla mnie nowa jakość odbioru. ☺️

Polecane z kategorii koncert