koncert

Maxel i Mario Bischin

koncert

Maxel i Mario Bischin

Maxel i Mario Bischin - Bilety na koncert

Maxel
Grupa Maxel powstała w grudniu 1993 roku. Pierwsze owoce twórczości to płyty: "Uśmiechnij się" "Tańczmy z cyganami"
W roku 1995 ukazał się w TV Polsat pierwszy teledysk do utworu "Tylko ty". W następnej kolejności ukazały się teledyski: "Uśmiechnij się" "Nie zabieraj mi strun" "Lekcja miłości".
Kolejny dorobek zespołu to płyty "Już nie jesteś sam" i "Zaufaj mi". Do utworów z tych płyt zostały nakręcone wideoklipy między innymi : "Zatrzymać lato" "Letni czas" "Pożegnanie" "Zaufaj mi" "Już nie jesteś sam".
Najnowsza plyta wydana z nowym wokalistą to "Mocniej, Mocniej" na której znajdują się takie utwory jak: wiem, wiem, talizman, jesteś, do roboty...

Mario Bischin
Mario Bischin działalność artystyczną rozpoczął w wieku 12 lat, występując w szkolnym chórze. Podczas nauki w szkole średniej założył swój pierwszy zespół, z którym wystąpił w kilku programach radiowych i telewizyjnych, a także na festiwalach i koncertach w całej Rumunii. Przełomowy moment w karierze artysty nastąpił, gdy singel "Special", skomponowany przez trio Play & Win dostał się na listy przebojów wielu stacji radiowych, zyskując uznanie publiczności. Następny utwór, zatytułowany "No Goodbye" stał się hitem w całej Europie.

30 czerwca 2012 roku ukazał się singel "Macarena". Teledysk do tej piosenki osiągnął blisko 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Utwór wielokrotnie znajdował się na pierwszym miejscu w notowaniu TOP 10 DJ Promotion oraz zestawieniach polskiej odsłony serwisu iTunes.

31 maja 2013 roku wystąpił podczas gali finałowej Anioły są wśród nas ? Finalistki Miss Wielkopolski 2013 w klubie YoYo w Ostrowie Wielkopolskim. 30 listopada 2013 roku artysta wystąpił w ramach imprezy Old Party Hits & Andrzejki 2013 w klubie Magnes Club w Woli Rychwalskiej.

19 marca 2014 roku miała miejsce premiera kolejnego singla artysty, zatytułowanego "Morena". 27 kwietnia tego samego roku piosenkarz wystąpił w klubie Mokra w Mokrej Wsi. Jeszcze w tym samym roku, 15 sierpnia muzyk zaprezentował się podczas festiwalu Disco pod gwiazdami w Amfiteatrze w Płocku. 16 sierpnia wziął udział w koncercie Disco pod Żaglami w Mrągowie, 23 sierpnia wystąpił w ramach Polsat Sopot Festival, natomiast 8 listopada artysta zaprezentował swoją twórczość podczas festiwalu Łódź Disco Fest w Atlas Arenie w Łodzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maxel i Mario Bischin

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert