koncert

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2013

koncert

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2013

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2013 - Bilety na koncert

Zapraszamy na XII edycję Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2013. W tym roku Festiwal odbędzie się w terminie 8-10 sierpnia. Rok 2013 będzie wyjątkowy- postanowiliśmy wzbogacać Festiwal o nowe działania artystyczne, promujące kulturę hip-hop w Polsce.
Po raz pierwszy zorganizujemy wystawę zdjęć związanych z kulturą hip-hop, oraz jam i konkurs graffiti. Pomalowane zostaną wyznaczone w Giżycku miejsca, oraz pierwszy duży obiekt oddany do naszej dyspozycji – kuter rybacki długości ponad 8m! - przez profesjonalną ekipę Elade.
W dniu 07.08.2013 – przeddzień Festiwalu –w godz. 15-18 przy skateparku w Giżycku odbędzie się organizowany przez nas, a finansowany przez Urząd Miasta Giżycko konkurs graffiti a wieczorem od godz.21 before party w klubie Kaponiera, gdzie zagra dj Cider Sumastyli.
Od tego roku rozpoczynamy nagradzać artystów sceny hip-hop w Polsce. Planujemy wraz z fanami MHHF wybrać kilka kategorii, w których w ciągu roku będziemy wybierać laureatów. Nagrody te rozdawać będziemy podczas trwania Festiwalu. Rozpoczynamy w tym roku nagrodą za całokształt twórczości dla jednego z festiwalowych artystów…

ROZKŁAD JAZDY MHHF 2013
MAZURY HIP HOP FESTIWAL GIŻYCKO 2013

8 – 10 sierpnia 2013 r. od godz. 18 -tej
Prowadzenie : Proceente , Duże P. , Hesus.
Gramofony : dj.Cube , dj.Cider

08.08.2013

O.S.T.R + Hades

Tede

Pezet

Bisz B.O.K

Green

09.08.2013

Peja

Sokół, Marysia Starosta i Włodi

Vienio

ZeusVNM

Paluch

Eliminacje Bitwy Freestyle

10.08.2013

PIH

DONGURALESKO

ONAR

MIUOSH

KAJMAN

MŁODY M

SOUNDBUSTERS beatbox show

Finały Bitwy Freestyle
Parę słów od Soundbusters:
Soundbusters to wymykający się wszelkim muzycznym klasyfikacjom kolektyw, który współtworzą wypełnieni po brzegi dźwiękami oraz rytmem łódzcy beatboxerzy.
Jedną z najbardziej charakterystycznych cech naszej grupy jest otwartość na różne inspiracje muzyczne, która wyklucza szufladkowanie i ograniczanie do jednego gatunku.
Graliśmy u boku takich artystów jak: O.S.T.R., Hades, Killa Kela, Dub FX, Trzeci Wymiar, Green, Wyga, Wena, PIH, NTK, Proceente, Entero, Diox i wielu innych.
Mimo że Soundbusters powstało dopiero 2 lata temu - w marcu 2011 roku – udało nam się zdobyć tytuł Vice Mistrzów Polski w beatboxie.
Realizacja tych planów nie pozostaje jedynie w sferze deklaracji, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty, która ukaże się już niebawem.

Vienio z najnowszym materiałem „Projekt Pokoleń na MHHF!
Ideą projektu Projekt Pokoleń jest przybliżenie nowym pokoleniom młodych ludzi w Polsce dorobku muzycznego artystów z pokolenia tzw. „wolnościowego”. Przedstawienie im muzyki z okresu przełomu, kiedy odegrała ona istotną rolę w nowożytnej historii naszego kraju stając się wyrazem buntu przeciwko panującemu systemowi. Chcemy za pomocą hip hopowego przekazu pokazać artystów, których twórczość odegrała istotną rolę w kształtowaniu świadomości tamtejszych pokoleń i stała się swoistym wyrazem sprzeciwu wobec panującej rzeczywistości. Pomysłodawca a także główny autor projektu i wykonawca, warszawski raper Vienio .Piotr Więcławski wydaje się postacią idealną do realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Jako uczestnik wielu kultowych wydarzeń muzycznych, radiowiec, dziennikarz, varsavianista i animator kultury jest szanowany zarówno przez starsze jak i młodsze pokolenia twórców muzycznych.

WYKONAWCY PROJEKTU
Formuła realizacji utworów polega na stworzeniu nowych wersji kultowych utworów
w formie muzyki hip hopowej przy aktywnym udziale wybranych Artystów.
Do projektu zaproszeni zostali:
KAPITAN NEMO
APTEKA
APTEKA
KULT
REPUBLIKA
DEZERTER
TOMEK LIPIŃSKI/TILT BAKSHISH
IZRAEL
ARMIA

Podczas koncertów Vienio każdorazowo zaprosi do występu od 2 do 3 artystów (np. Kapitan Nemo, Tomek Lipiński). Występom towarzyszyć będą monumentalne wizualizacje związane z poszczególnymi utworami. Gościem koncertu będzie także Jamal , który wspólnie z Vienio nagrał historyczny utwór, którego premiera odbyła się w styczniu 2013 roku. Trasa koncertowa będzie miała jednorazowy charakter, a projekt został objęty Patronatem Narodowego Centrum Kultury. Oprócz wyżej wymienionego programu Vienio zagra kilka utworów ze swojej tradycyjnej twórczości.

Zapraszamy do współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2013

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert