koncert

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2018

koncert

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2018

Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2018 - Bilety na koncert

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hiphopowa odbywa się zawsze w samym środku lata, każdorazowo gromadząc w murach zabytkowej Twierdzy Boyen wielotysięczną publiczność. Na piękną 17-letnią tradycję festiwalu składają się niezapomniane występy czołówki- nie tylko polskiego hip-hopu.

MHHF stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności i twórczości młodym , aspirującym artystom . W festiwalową tradycję wpisały się zacięte zawody freestyle’owe, a także koncerty wykonawców, z oddaniem supportujących headlinerów imprezy. W tym roku zobaczymy również laureatów „Młodych Wilków „ 2017/18 w bloku koncertowym Popkillera. Kultowy status MHH przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też unikalna atmosfera wydarzenia i magiczny mikroklimat stolicy polskiego żeglarstwa. Wiedzą o tym dobrze wszyscy, którzy mieli okazję spędzić ten wyjątkowy czas w gościnnych progach Twierdzy Boyen i na festiwalowym polu namiotowym .

19 lipca:
O.S.T.R.
QUEBONAFIDE
W.E.N.A.
DWA SŁAWY
KUBAN
BEDOES

**20 lipca:
PALUCH
KĘKĘ
MALIK MONTANA
OTSOCHODZI
YOUNG IGI
SARIUS

21 lipca:
KALI
TEDE
DONGURALESKO
TEN TYP MES
SZPAKU
Bitwa freestyle**

Prowadzenie : MUFLON – Jakub Rużyłło, EMATEI – Mateusz Natali

Gramofony : dj. Abdool

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2018

Mega impreza! Tłumy ludzi, charyzmatyczni wykonawcy. Jedyny minus, to nie można było na terenie koncertu kupić ani wody, ani czegokolwiek bez alkoholu. Wszędzie browary :)

Polecane z kategorii koncert