koncert Mela Koteluk

Mela Koteluk - Akustycznie

koncert Mela Koteluk

Mela Koteluk - Akustycznie

Mela Koteluk - Akustycznie - Bilety na koncert

Mela Koteluk to wyjątkowa wokalistka, która jak rzadko kto potrafi połączyć artystyczną niezależność z komercyjnym sukcesem. W tym roku artystka przygotowała dla swoich fanów kameralne widowisko pt. „Mela Koteluk Akustycznie”.

Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Mela Koteluk ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych. Popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu „Spadochron” z 2012 r. Drugi album, „Migracje”, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki – „Migawka”, która pokryła się złotem i przyciągnęła na koncerty Meli Koteluk tysiące fanów.

Mela Koteluk – akustyczne koncerty w 2022 roku

W 2022 roku zobaczymy artystkę w zupełnie nowej odsłonie. Koncerty z cyklu „Mela Koteluk Akustycznie” to wyjątkowa okazja, by usłyszeć najsłynniejsze piosenki wokalistki w minimalistycznej, intymnej scenerii. Koncerty z tej serii wprawią publiczność w magiczny stan poezji i marzeń.
Na scenie Mela Koteluk wystąpi tylko w towarzystwie gitarzysty Tomasza „Serka” Krawczyka. Kup bilety na koncert Meli Koteluk i przekonaj się, jak pięknie brzmią jej piosenki w akustycznej odsłonie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Mela Koteluk - Akustycznie

Świetny koncert
Cudowny koncert Meli Koteluk w pięknym otoczeniu amfiteatru Muzeum Etnograficznego.
Było to pierwsze moje spotkanie z Melą i Tomaszem od prawie dwóch lat, koncert był wspaniały, wiele świetnych utworów wykonał ten wspaniały duet Akustycznie, a na pewno zostanie ten występ w mojej pamięci jeszcze z jednego powodu, że podczas koncertu nie padało, choć prawie cały piątkowy dzień padał deszcz i był pochmurny, to cały koncert co za tym idzie - wieczór, był wyśmienity.
genialny występ
Świetny !!!
Fantastyczny klimat. Piękny wieczór
Wspaniały wieczór! Mela niezwykła, z pięknym głosem i gra Serka. Czekam na benefis.

Polecane z kategorii koncert