koncert Mela Koteluk

Mela Koteluk - Zmienne tętno

koncert Mela Koteluk

Mela Koteluk - Zmienne tętno

Mela Koteluk - Zmienne tętno - Bilety na koncert

Mela Koteluk ogłasza trasę koncertową „Zmienne tętno”

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje".
Pierwszy z trzynastu koncertów odbędzie się 12 listopada w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, kolejne m.in. w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj: https://www.fb.com/mela.koteluk/
Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.”
Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Mela Koteluk - Zmienne tętno

Piękny koncert. Cudowna atmosfera, Mela mistrzostwo świata! Chylę czoła. Pozdrawiam Ania.
Jak zwykle piękny koncert Meli o magicznym głosie. Zespół dał czadu, było świetnie.
Takie to na jedno kopyto. Albo za mało muzyki a za dużo śpiewu albo na odwrót. Ostatnia piosenka była mega dobra i o to w śpiewie chodzi. Było widać dobrą zabawę. Fajnie posłuchać do kolacji przy winie- tak z połowę piosenek.
Koncert świetnie przygotowany i zagrany. Mela po kilku kawałkach powiedziała, że to będą inne wersje, niż na płycie i faktycznie tak było. I że ma nadzieję, że wytworzą się w nas nowe połączenia neuronalne. I tu było moje rozczarowanie, bo nastawiłem się na podobną energię jak na płycie. Zabrakło mi takiej dobrej pozytywnej fali dźwięków. W zamian świetne aranżacje świetlne, ale też, miałem wrażenie, zmieniony "duch" utworów. Czasem jest tak, że pewne zestawy dźwięków i słów są wręcz idealne, tutaj większość mi się rozjechała. Zrzucanie to na karb swojego niepotrzebnego nastawienia. A głos przecież ma piękny, mocny, charakterystyczny, ciepły :)
Bardzo fajny koncert! Bardzo bardzo bardzo!
Fantastycznie, Mela jest wspaniałym wykonawcą, a Jej głos jest fenomenalny.
Wspaniały koncert, bajkowa sceneria, nieziemska muzyka i światło oraz przepiękny głos.
Koncert fantastyczny pod każdym względem. Aż żal, że nie było pełnej sali! Mela Koteluk i jej zespół naprawdę na poziomie, a aranżacje wyjątkowe. Dodatkowo gra światłem - warto było przyjść! Polecam mocno :)
Świetne nagłośnienie, wspaniały widok z pierwszego rzędu (niska scena), niezwykłe aranżacje znanych piosenek, zjawiskowy głos Meli, klimatyczne oświetlenie sceny.
Fantastyczny, magiczny, po prostu łał!!!
koncert pod względem artystycznym na wysokim poziomie. Minus za słabe nagłośnienie wokalu - brak możliwości wysłuchania treści
Świetny koncert, świetna artystka i świetne miejsce na koncerty tego typu.
BYLO MAGICZNIE!!!!
Cudowny, magiczny, eteryczny, wzruszający....
Wspaniały koncert, świetna organizacja, piękne światła. Minusy: upominanie słuchaczy w trakcie koncertu o wyłączenie nagrywania było nieprofesjonalne. Prosze o tym fakcie informować przed koncertem, z pewnością ludzie uszanują ten fakt i nie będą nagrywać w trakcie koncertu.
koncert zapowiadał się jako wydarzenie i takim się okazał rewelacyjny głos zawodowy zespół nowe aranże utworów z 2 płyt ale niestety akustycznie było słabo czasami nie słyszałem co wokalistka śpiewa
Mega koncert! Świetne efekty świetlne i nie tylko ;)
Koncert byl fantastyczny niestety tam gdzie siedzialam (balkon) swiatlo bardzo swiecilo w oczy co przeszkadzalo i uniemozliwialo patrzenie na scene...
super, super, super !!!!
mega, wspaniale, cudownie dziekujemy #Mela

Polecane z kategorii koncert