koncert
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

koncert

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Bilety na koncert

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Bilety na koncert

Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą płytę (jeszcze winylową) Polskie Nagrania wydały wokaliście w 1986 roku.
Nadchodząca kolekcja "Od Kofty... do Korcza", niejako podsumowująca kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką, będzie dwudziestą pozycją w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). A skąd tytuł? Jak wyjaśnia sam Bajor: "Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie; a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek".

Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.
Materiał zostanie podzielony na dwie części, które ukażą się nakładem wytwórni Sony Music z półrocznym odstępem. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert wspaniały jak zwykle. Pan Michał jest wielkim artystą, uroczym człowiekiem. Wzruszające teksty i interpretacja. Dziękuję za wszystkie emocje i niezmiennie proszę o więcej
Występ jak zwykle na najwyższym poziomie(ukłony również dla nagłośnieniowca), po recitalu można bylo zakupić płyty, dostać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie z Artystą. :)
Koncert rewelacyjny. Michał Bajor klasa sama w sobie i ten głos.... Już się nie mogę doczekać kolejnego recitalu
Fantastyczny Michał Bajor! Kameralnie. Gorąco polecam.
Niesamowity występ, wspaniały artysta, wyjątkowy wieczór. Gorąco polecam!
Rewelacyjny koncert, Pan Michał ciągle w bardzo dobrej formie.
Wspaniały koncert, dużo wzruszeń i śmiechu. Pan Michał jest artystą wyjątkowym, niezapomniane przeżycie.
Małgorzata 15.05.2019 23:06
Wspaniały
Koncert fantastyczny, Pan Bajor nie dość, że świetnie śpiewa to jeszcze opowiada cudowne anegdoty ze swojego życia . Bardzo polecam . Szkoda tylko, że te koncert są dość krótkie
Pan Bajor jak zwykle bezkonkurencyjny! Jedyny mankament to za mocne nagłośnienie zagłuszające wspaniały głos artysty. Warto by ktoś nad tym czuwał ( mam na myśli "Kuznię" w Wilanowie)
Wyśmienicie
Wspaniały koncert!
Wspaniały artysta, wspaniały występ - raj dla duszy
Magiczny wieczór. Pan Michał Bajor jest wielkim artystą. Przeżyliśmy wspaniałe chwile.
Fisher1961 15.05.2019 09:00
CUDOWNY, KLIMATYCZNY KONCERT ! KUNSZT WOKALNY, AKTORSKI MICHAŁA BAJORA - REWELACJA. WYSMAKOWANE POCZUCIE HUMORU.
Cudowny, genialny, zachwycający - wspaniały koncert. Artysta, Pan Michał Bajor, to wirtuoz - łączy grę sceniczną i muzykę w niesamowity sposób. Prawdziwy kunszt! Gorąco polecam, na pewno wybiorę się na koncert p. Michała Bajora po raz kolejny.
AgnieszkaMaria 14.05.2019 21:31
Wspanialy koncert
Wspanialy wystep Pana Michala Bajora. Pelny profesjonalizm i cudowny, niepowtarzalny wokal.
Ogromna kultura występu i ogromny szacunek dla publiczności Pana Michała Bajora. Pan Bajor to wykonawca który cały jest muzyką. Bardzo, bardzo dobry czas za który Panu Michałowi bardzo dziękuję. Z niecierpliwością oczekuję nowej płyty, o której Artysta mówił podczas swojego występu.
Jesteśmy zauroczeni koncertem. Kameralność sali uwypukliła niesamowitą charyzmę pana M. Bajora. Doskonałe nagłośnienie i oświetlenie sali. Miła obsługa....no i sam Mistrz! Do zobaczenia na kolejnych koncertach,
Koncert super , wspaniałe miejsce z miłą obsługą Polecam.
poleposition@poleposition.net.pl
Przepiękny występ, jak zawsze. Byliśmy 4 raz na tym koncercie i nadal nam mało, niesamowite przeżycie!
Natalia i Tomek 14.05.2019 10:30
Wspaniały koncert. Na żywo głos Pana Michała jeszcze wspanialszy. Bardzo polecam. Uczta dla ducha. Pięknie zaśpiewane i pięknie zagrane. Po prostu mistrzostwo. Cudownie jest słuchać osoby z tak wspaniałym repertuarem, wrażliwością muzyczną, i kulturą osobistą.
Bardzo dobry recital Michała Bajora. Nadal niezmiennie super forma wokalna. Kuźnia Kulturalna to klimatyczne fajne miejsce na koncerty. Polecam
Występ Pana Michała Bajora - jak za każdym razem- zapierda dech w piersi. Wzrusza i bawi jednocześnie. Niezapomniane przeżycie.
Czas leci a Michał Bajor wciąż w REWELACYJNEJ formie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest wręcz, na przekór prawom natury. coraz lepszy. Mocny., wyrazisty głos, energia, charyzma sceniczna, swoboda i naturalność połączone z umiejętnością nawiązania świetnego kontaktu z publicznością, czynią Jego recitale niezapomnianym przeżyciem .Serdecznie polecam, zwłaszcza tym, którym wydaje się, że nie przepadają za tym niezwykłym Artystą. Jeden koncert obejrzany "na żywo" sprawi, że wszelkie uprzedzenia prysną jak bańka mydlana. Oby śpiewał dla swoich fanów jak najdłużej.
Pierwszy raz miałam przyjemność być na występie Pana Michała Bajora. Piękne wykonanie piosenek, które bardzo szybko wprowadziły mnie w sentymentalny nastrój. Po zakończeniu występu owacje były na stojąco .
Fantastycznie, zjawiskowo, Wielki artysta 😍
WIĘCEJ
ZWIŃ