Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - No, a ja?

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - No, a ja?

Michał Bajor - No, a ja? - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"No, a ja?" to kolejna płyta Michała Bajora i jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania🎶 Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno.💿W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów!🎙️ Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra✒️ Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości👉🏻🎫

Michał Bajor - No, a ja? - więcej informacji

Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała.

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
29.05.2023, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
30.05.2023, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Michał Bajor - No, a ja?

Na wstępie chciałam podkreślić, że cenię sobie twórczość Michała Bajora. Koncert nie do końca przypadł Nam do gustu (z mężem). Była to premiera, a wyglądało na próbę nawet nie generalną, M. Bajor nie znał harmonogramu piosenek, 4 razy zapomniał tekstu, i co najistotniejsze więcej mówił niż śpiewał. Cały koncert z dziwnie dobranym repertuarem nie pasował do końca do Pana Bajora.
Monika 06.02.2023 18:31
Cudownie spędzony czas ! Nietuzinkowy artysta, przepiękny występ .
06.02.2023 08:30
Piękny koncert!
Joanna 06.02.2023 08:29

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Na wstępie chciałam podkreślić, że cenię sobie twórczość Michała Bajora. Koncert nie do końca przypadł Nam do gustu (z mężem). Była to premiera, a wyglądało na próbę nawet nie generalną, M. Bajor nie znał harmonogramu piosenek, 4 razy zapomniał tekstu, i co najistotniejsze więcej mówił niż śpiewał. Cały koncert z dziwnie dobranym repertuarem nie pasował do końca do Pana Bajora.

    Monika 06.02.2023 18:31


  • Cudownie spędzony czas ! Nietuzinkowy artysta, przepiękny występ .

    06.02.2023 08:30


  • Piękny koncert!

    Joanna 06.02.2023 08:29


Polecane z kategorii koncert