koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

Michał Szpak - FREEDOM - Bilety na koncert

Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Szpak - FREEDOM

Michał jest nie do podrobienia, wspaniały głos, wyjątowa osobowość, poprostu uwielbiam gościa, a wykonanie "Dziwny jest ten świat " za każdym razem wywołuje niesamowite emocje, jakże wymowny przekaz. Dziękuję było meega 😘😃🥰
Michał Szpak ma głos który poraża zmysły , koncert super!!!!!
NIESAMOWITE PRZEŻYCIE !
Świetny koncert. Warto było przyjechać kilkaset kilometrów i posłuchać świetnego artystę!
Bardzo cenię tego artystę z przyjemnością wysłuchałam mniej popularnych utworów. Koncert przyjemny, pogoda prawdziwie letnia tylko ławki twarde. Mogłabym codziennie chodzić na występy Michała Szpaka.
Jestem zachwycona występem . Dla mnie rewelacja.

Polecane z kategorii koncert