koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Koncert Charytatywny PCK

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Koncert Charytatywny PCK

Michał Szpak - Koncert Charytatywny PCK - Bilety na koncert

Dla potrzebujących dzieci początek roku szkolnego jest bardzo krępującym momentem. Każdy uczeń marzy, aby po wakacjach nie tylko pochwalić się wspomnieniami letnich przygód, ale także wyposażeniem tornistra. Niestety nie każdy rodzic może spełnić te małe marzenia.
Polski Czerwony Krzyż stara się przeciwdziałać temu problemowi i już po raz siedemnasty włącza się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej p.n. :
„Wyprawka dla Żaka”
której celem jest zbiórka artykułów szkolnych i obdarowanie nimi dzieci z rodzin najuboższych
i dzieci niepełnosprawnych z naszego miasta i województwa.
Pragniemy również biedne dzieci wyposażyć w obuwie i stroje gimnastyczne co niewątpliwie wpłynie na wzrost ich zainteresowania uczestnictwem w zajęciach ruchowych.
W ten sposób rok rocznie wyposażamy ok. 1500 biednych dzieci w niezbędne artykuły szkolne typu: zeszyty, piórniki, kredki, farbki, bloki rysunkowe, długopisy, tornistry itp. oraz obuwie i stroje gimnastyczne.
Pomocą w tym roku obejmiemy dzieci z II i III klas szkół podstawowych (w przedziale wiekowym od 8-10 lat oraz dzieci i młodzież niepełnosprawną bez określenia przedziału wiekowego.
Współpracować będziemy również z czterema ośrodkami szkolno-wychowawczymi na terenie naszego miasta, których wychowankowie otrzymają od nas skompletowane plecaki i zestawy na zajęcia gimnastyczne.
Patronat honorowy nad naszą akcją w tym roku objął Prezydent Miasta Bydgoszczy, a medialny
TVP Bydgoszcz, Radio ESKA i Express Bydgoski.
Akcja, którą w naszym mieście przeprowadzamy pod hasłem „Wyprawka dla Żaka”, rozpoczęła się już w miesiącu maju br. za pośrednictwem szkolnych Kół PCK, których członkowie włączyli się
w zbiórkę artykułów szkolnych wśród swoich rówieśników .
Od miesiąca sierpnia 2017r. przyjmować będziemy w naszej siedzibie K.P.O.O. PCK przy ul. Warmińskiego 10 w Bydgoszczy dary rzeczowe od indywidualnych ofiarodawców, instytucji , sklepów papierniczych , zakładów itp.
W tym samym czasie wolontariusze PCK zainaugurują akcję przed sklepem papierniczym PELIKAN
w Bydgoszczy, gdzie zbierać będą przybory szkolne i datki pieniężne od społeczeństwa bydgoskiego.
Pierwsze wręczenie dzieciom plecaków wypełnionych przyborami szkolnymi odbędzie się 25 sierpnia b.r. na dziedzińcu PCK w Bydgoszczy.
To jeszcze nie koniec naszego przedsięwzięcia, bowiem w dniach 10 -11 września 2017r. kulminacyjnym punktem będzie zbiórka artykułów szkolnych i datków pieniężnych przez wolontariuszy PCK w marketach na terenie naszego miasta.
Podsumowanie akcji wyprawka dla żaka odbędzie się na finałowym koncercie pn. :
”Podaruj Dzieciom Serce”
podczas którego wręczymy dzieciom wyprawki szkolne, a zaproszony w tym roku artysta MICHAŁ SZPAK uświetni całą imprezę charytatywną w bydgoskiej Łuczniczce w dniu 12 września 2017r. o godz. 18.00.
Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na zakup plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci
z rodzin najuboższych i dzieci niepełnosprawnych miasta Bydgoszczy i województwa kujawsko pomorskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - Koncert Charytatywny PCK

Koncert Michała Szpaka REWELACJA !!!Wspaniały artysta o najpiękniejszym głosie !Ogólnie całe wydarzenie na piątkę !Cudowny koncert i super impreza !
Koncert w Bydgoszczy był cudowny bo pieniążki szły na szczytny cel , a Michał ma wielkie serce i lubi pomagać.Sam koncert rewelacyjny jak zawsze Michał był cudowny pomimo choroby. Bawiłam się wspaniale .
Koncert rewelacyjny, trochę krótki, ale jak za takie pieniądze i szczytny cel nie ma problemu. Organizacja OK, bez rewelacji, ale też bez problemów.
Występ Michała Szpaka jak zwykle super. Scena słabo przygotowana. Reklama sponsorów i organizatorów imprezy aż nadto widoczna i przygotowana z najwyższą starannością. Szkoda, ze zginęły w niej postaci i radość dzieci oraz oczywiście wizerunek artysty.
najlepszy koncert Michala, na jakim bylam :) atmosfera i publicznosc rewelacyjne :)

Polecane z kategorii koncert