koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Recital

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Recital

Michał Szpak - Recital - Bilety na koncert

Niezwykle nastrojowe recitale w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Jeden z najlepszych polskich wokalistów obdarzony charyzmatycznym głosem zaprasza swoich sympatyków na serię letnich występów. W doborowym składzie swoich muzyków Michał wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie również utworów z najnowszego albumu „Dreamer”, który ukazał się 7 września 2018 r. Występ Michała tym razem uświetni całkowicie nowa specjalnie przygotowana oprawa wizualna.

Michał Szpak podczas swoich recitali lubi nawiązywać bliski kontakt z publicznością czasem opowiadając krótkie anegdoty lub historie utworów. Tego rodzaju występy to doskonała okazja by nie tylko posłuchać jego utworów ale także spotkać się z nim po koncercie, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - Recital

Świetny artysta , dobra organizacja koncertu, wygodny parking :)
Głos fantastyczny,jednak podejście do fanów,którzy zapłacili-fatalne. Spóźnienie 20 minut,artysta skacowany ignorant,recital trwał wymuszoną godzinę z jednym bisem. Wiele osób czekało na spotkanie po koncercie-bezcelowo.
Koncert udany, atmosfera wspaniala. Michal Szpak jeszcze wspanialszy w kontakcie na zywo. Slychac ten jego silny niesamowity glos, w kamernej ale o dobrej akustyce sali. Niestety branch nie smaczny, barowe jedzenie a szkoda, bo to dopelniloby milych wrazen z calosci.
Było super! Bardzo fajny koncert - szkoda tylko, ze nie można było po recitalu spotkać się z Panem Michałem i poprosić o autograf! Poza tym bardzo miło spędzony wieczór!!!
Recital trochę krótki
Wielki podziw dla Michała ,jedyna wada godzina to zbyt krótko
Pod względem artystycznym piękne przeżycie. Trochę krótki koncert ok.50 min.
Jestem zawiedziona, bo: występ opóżniony o 20 min, z powodu zmęczenia po trasie koncertowej, której zakończenie cytat:"trzeba było uczcić". Dla przybyłych na recital argument słaby i mało elegancki, to zmęczenie było widoczne przez całe 50 min. występu.......przykro!!!
Jak dla mnie to Michał jest nie do przebicia. Zawsze słucham i oglądam z wielką przyjemnością. To miód dla ucha i oka.
Recital Michała przepiękny, głos,aranżacje, strój coś pięknego ten głos niebiański Polecam z ręką na sercu koncerty Michała Szpaka
Występ ok, choć zbyt krótki, nastawiliśmy się na zabawę 2 godzinną, a tu niewypał
Jak zwykle fantastycznie😀
koncert w miarę dobry, choć za taka cenę biletów, stanowczo za krótki, organizacja jak dla mnie masakryczna, kilometrowe kolejki do szatni, wyjazd jeszcze gorszy, żadnej informacji, że trzeba opłacić parking, mnóstwo samochodów musiało się wycofywać spod bramki bo nie mieli opłaconych biletów, w ogóle nie do pomyślenia, że taki hotel pobiera opłaty za wjazd na zorganizowaną wewnątrz imprezę, niesmak pozostanie, nigdy więcej...sorry
Koncert jak zawsze fantastyczny! Szkoda, że tak szybko minął. Polecam każdemu wielbicielowi talentu Michała:)
Brak możliwości spotkania z Artystą po koncercie. To kolejny koncert na którym nie można dostać nawet autografu na płycie.
Szpaka trzeba oglądać i słuchać na żywo , z bliska. Wtedy widać z jaką lekkością wydobywa dźwięki; Bardzo udany poniedziałek, dziękujemy
To już piętnasty koncert Michała w Kuźni Kulturalnej. Właśnie dzisiaj byłam na recitalu Michała w Kuźni. Atmosfera podczas recitalu była fantastyczna. Zawsze jak jestem na recitalu czy koncercie Michała nie mogę się nadziwić skąd w tak drobnym człowieczku tak potężny głos. Michał czaruje publiczność swoim cudownym wokalem a do tego pięknie brzmiąca muzyka dźwięki gitary, perkusji oraz instrumentu klawiszowego wytwarzają taki klimat, że występ artysty jest prawdziwą ucztą dla duszy, że chce się słuchać bez końca i człowiekowi zawsze mało. Muzycy z zespołu artysty to niezwykle utalentowane osoby. Brawo wspaniali artyści. ❤️❤️❤️
Byłam na koncercie przypadkiem zamiast chorej teściowej. Jestem oczarowana kontaktem Michała z publicznością i atmosferą zabawy, jaką stwarza. Bardzo polecam - jest dla mnie odkryciem. I ten GŁOS!! Świetni byli też muzycy, który z nim grali - Rafał, Damian i Adrian (jeśli dobrze pamiętam :)
Bardzo udany wieczór!
Świetny koncert. Szpak zrobił atmosferę odpowiednią do miejsca. Publiczność wspaniale się bawiła. Wspaniały głos i niezapomniane przeżycia. Bardzo dobra organizacja.
Za krótko. Liczyłam na możliwość krótkiego spotkania z artystą po występie (takie zdjęcia są na Waszej stronie). Poza tym sam występ oczywiście wspaniały.
Ultramaryna 14.01.2020 10:10
Występ dobry ale za stanowczo za krótki....Biorąc pod uwagu wcale niemałą cenę biletu.
Super występ ! Gratulację i podziękowania Michałowi za piękne doznania
Przepiękny koncert, Wielki artysta , cudny głos , brawo
Myślałam że będzie lepiej
Cudowny występ! Zabrakło możliwości spotkania z Artystą po koncercie.
oczywiście wspaniały głos, a także dobry, niewymuszony kontakt z widownią, ale niestety nie chciało się panu Michałowi śpiewać, bron Boże zmęczyć. występował łącznie 35 minut! Resztę, czyli przez 15 minut pozwolił grać swoim, skądinąd świetnym, muzykom oraz pozwalał na siebie czekać - wychodził na scenę, mówiąc oględnie, opieszale
Witam, Recital był fajny, ale brakowało więcej Michała . Bardzo nam zależało aby na 15 min został po recitalu. Moja córka 6 letnia czekała z laurka . Jej marzeniem było przytulić Michała 😢czekając na niego się rozpłakała . Byliśmy na różnych koncertach Michała i nadal się nie udało . Mam nadzieje ze Michał zmieni nastawienie i po recitalach będzie zostawał !
Recital Michała bardzo mi się podobał kameralne, przyjemnie, bardzo piękny repertuar muzyczny Michał z poczuciem humoru polecam wszystkim
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert