koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.

„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.

Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.

Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - The Moon Tour

Wyśmienity koncert, dziękuję za piękne emocje. Wspaniale było usłyszeć głos Michała po półrocznej przerwie. Oby normalność wróciła jak najszybciej...
Mnóstwo pozytywnej energii
Jak zawsze wspaniałe przedstawienie. Choć przykro, że obecna sytuacja tak wpływa niekorzystnie na wiele dziedzin naszego życia. To była taka perełka w tym nie ciekawym czasie
Wspaniały koncert. Wiele emocji. Koncerty Michała Szpaka zawsze świetne. Polecam.
Było Super :D
Super występ, głos Michała piękny. Gratulacje i podziękowania dla całego zespołu za tak wspaniały pokaz. Czekam na kolejny koncert .
Koncert zjawiskowy , pełen emocji i dobrego przekazu
Na koncercie Michała byłam pierwszy raz. Chociaż koncertem tego nazwać nie można, a spektaklem. Spektaklem dźwięków i emocji. Temat koncertu jest bardzo ważny, a głos Michała na żywo hipnotyzuje i to z jaką lekkością Michał śpiewa jest niesamowite. Brawa należą się również całemu zespołowi oraz Natalii Niemen, którzy wykonali fantastyczną robotę. Brawa również dla siostry Michała, Ewy oraz brata, Damiana, których utwory mogliśmy usłyszeć. Na plus było również to, że Michał po koncercie nie zszedł ze sceny bez słowa, tylko usiadł na scenie i po prostu chciał tę chwile poświecić fanom. Podsumowując, koncert oceniam bardzo pozytywnie i mino, że był to pierwszy koncert Michała, na pewno nie będzie ostatnim.
Było wspaniale
Było ciekawie i fajnie, ale bez rewelacji, maseczki ograniczają oddychanie
Dla mnie , fanki Michała , każdy jego koncert to mega przezycie , i tym razem mnie nie zawiódł, nowe aranżacje , z pazurem , były fantastyczne , a ekologiczne przesłanie koncertu nadało mu nowe, większe znaczenie , niezwykle ujmująca jest jego miłość do rodziny , Ewę juz slyszałam ,ale rapujący braciszek sympatycznie mnie zaskoczył, band towarzyszący jak zawsze super, Natalia Niemen...... hm hm
Super impreza. Michał fantastyczny!!!
świetny występ, charyzmatyczny artysta, dostarcza dużo artystycznych wrażeń
Niesamowity koncert!!! Głos Michała jedyny i niepowtarzalny a przy tym po prostu spoko gość. Wrażenia i przekaz pozostaną na baaardzo długo.
Doskonały koncert. Mocne przesłanie. Spektakl niesamowitych dźwięków, efektów świetlnych, filmu. Glos Michala poraża, przeszywa człowieka do głębi i nie daje się zapomnieć czy wyciszyć. Najlepszy polski artysta!
Czym tu się dzielić .....koncert zaje...ty Kazdemu polecam :)
Jestem zachwycona, The Moon Tour to widowisko muzyczne na najwyższym poziomie. Niesamowity wokal artysty, piękne utwory w nowych aranżacjach, wspaniały zespół muzyczny. Poruszający spektakl piękny, emocjonalny z ważnym przekazem. Dziękuję Michale za tak wspaniały spektakl muzyczny oraz chylę czoła przed cudowną grą utalentowanych muzyków z Groove Section.
Przepiękny koncert z ważnym przesłaniem.
Michał jak zawsze rewelacyjny!!!! Przedstawienie cudowne i wzruszające.
Michał jak zwykle rewelacja,super charakter,czuje się dobrego człowieka.Koncert na medal,nowe aranże,mega wielkie przesłanie ,mega ciekawe animacje komputerowe.Po raz pierwszy zdarzyło mi się,że artysta nie spieszył się do domu,tylko został i rozmawiał z publicznością. Michał rozwinął skrzydła,nie marnował czasu.Koncert przeszedł moje oczekiwania.
Zarąbiste wydarzenie!!! Jedenastoletnia córka była zachwycona. Jedyne co ją bardzo bardzo zasmuciło to brak możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Michałem oraz brak możliwości zdobycia autografu na zakupionych przed koncertem plakatach... Sam koncert super wydarzenie, przeżywa do dziś i jeszcze długo będzie.
Widowisko SUPER, SUPER, SUPER!!!!! Warto było czekać, wielka klasa, wielki poziom!!!! Michał Szpak PRAWDZIWA GWIAZDA Z KLASĄ a przy tym baaaaardzo skromny i co najważniejsze NATURALNY!!!!!! Polecam każdemu, bo przesłanie w obecnym czasie jest baaaaardzo WAŻNE!!!!! ZASTANÓWMY SIĘ NAD NASZĄ PLANETĄ, MATKĄ ZIEMIĄ!!!!!!! OPANUJMY SIĘ!!!!!! NATURA WZYWA POMOCY!!!!!! Michał przepięknie!!!!!!!! BRAWO!!!!!
Koncert na najwyższym poziome. Występ rewelacyjny, super, że się odbył. Na Michale zawsze można polegać!!!
Koncert zrobił na mnie niezapomniane wrażenie Dużo emocji i wzruszeń DZIĘKUJĘ CI MICHAŁ !!!
Wspaniały koncert, miło było posłuchać Artysty po tak długiej przerwie. Szkoda tylko, że organizator nie dołożył starań do zachowania zasad bezpieczeństwa - dystans społeczny na parterze widowni nie był w ogóle zachowany.
Dziękuję bardzo za ten koncert Michała z Zespołem uwielbiam tą trasę The Moon Tour było po prostu pięknie i proszę mi nie odwołujcie koncertu w Krakowie
Najpiękniejszy koncert na jakim byłam. Pełen emocji i przemyśleń.
Wspaniałe wydarzenie artystyczne!
Michał klasa, jakość, show.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert