koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
26.11.2019, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczny spektakl. Uczta dla uszu, oczu i ducha. To co wydarzyło się na scenie przerosło moje oczekiwania. Michał Szpak jest niewątpliwie wielkim artystą, a do wystąpił z wyjątkową orkiestra. Taki zestaw uwielbiam. Za rok zdecydowanie widzimy się ponownie.
Koncert troche inny niz zazwyczaj, ale i tak mega. Glos Michala Szpaka jest tak mocny i piekny, ze niejednokrotnie przechodzily mnie dreszcze. Moze jedynie przeszkadazal mi troche akordeon, pewnie dlatego, ze nie przepadam za tym instrumentem, ale ogolnie POLECAM!
Nieziemski koncert, to naprawdę trzeba przeżyć żeby móc zrozumieć bo nie da się opisać tego dobrze słowami. Długie owacje na stojąco oraz zachwyt wszystkich obecnych były najlepsza recenzja.
Bardzo "mroczny" ten koncert... wyszłam trochę rozczarowana...
Cudownie...
Było super :)
Fantastyczny koncert! Piosenki w innych aranżacjach, koncert wzbogacony o taniec Michała ,na telebimach wyświetlone obrazki z różnymi katastrofami , cieoriace zwierzęta oraznformacje takie jak np. ,ile ludzi głoduje na świecie, ile ptaków ma plastik w żołądkach,etc. Na koniec rozmowa z fanami. Kto chciał mógł wypowiedzieć się na temat koncertu. Naprawdę super! I w szczytnym celu!
Koncert a właściwie przedstawienie muzyczne było zapierającym dech w piersi wydarzeniem . Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Polecam bo było to niesamowite doświadczenie.
Super 🙂
to nie był tradycyjny koncert, na początku pomyślałam co ja tu robię. Po obejrzeniu wysłuchaniu całości mogę powiedzieć, że miało to sens przekaz i oczywiście ogromny talent artysty.
Wspaniały koncert! Cudowny, stalowy, ale też miejscami delikatny głos. Kocie ruchy w tańcu. Żywy,prawdziwy kontakt z publicznością. Przesłanie. Będę długo pamiętać ten koncert i z niecierpliwością czekam na relacje.
Piękny koncert, cudowny występ, przenikający głos, wspaniała atmosfera po występie. Po prostu Super. Płakałam ze wzruszenia.
Nizapomniany koncert, piękne emocje, wspaniały Artysta i jego muzycy.
Koncert z wyraźnym przesłaniem . Zrobiony w formie klimatycznego, trochę mrocznego widowiska . Michał stanął na wysokości zadania . Mocny wokal , polecam .
Koncert wart zobaczenia ,niesamowity spektakl uświadamiający I dający do myślenia odnośnie przyszłości naszej planety ,sam artysta zaskakuje ciekawą formą przekazu a jego śpiew to coś czego chce się słuchać cały czas
Piękny poruszający spektakl👍polecam warto zobaczyć to na żywo
Kupowałam na prezent. Osoba obdarowana zachwycona. Wspaniałe stroje, super kontakt z widownią. I to spotkanie po koncercie bomba.
Tego nie da się opisać słowami.. To trzeba przeżyć...
Margo 19.10.2019 22:53
Koncert magiczny, wzruszający, zmuszający do refleksji. Michał, klasa sama w sobie. Ciepły, dobry człowiek. Organizacja przed koncertem i w jego czasie na najwyższym poziomie. Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy Mariola i Jarek
Mariola i Jarek 19.10.2019 16:53
Super występ, niezapomniane wrażenia. Szczególnie tematyka mi przypasowała.
Przepiękny, genialny spektakl. Tego nie da się opisać. Na taki koncert trzeba się po prostu wybrać.
Wiktoria 19.10.2019 08:39
To nie był koncert lecz spektakl, w którym Michał przekazuje światu ( trzeba uchwycić subtelnie przedstawione tu przekazy ) że możemy zrobić wiele by uchronić naszą Ziemię przed upadkiem. Każdy szczegół występu przedstawia coś innego. To trzeba zobaczyć!!! Na koniec artysta zapraszał sluchaczy do rozmowy , refleksji o tym po co tu przyszedł i co z niego wyniósł - to było wspaniale. Muszę dodać że osoby siedzące po bokach sali miały bardzo słaba widoczność
Jola-gina 19.10.2019 07:42
Świetny koncert, właściwie to nie koncert a widowisko. Elektryzujący głos Michała Szpaka, zaskakujące aranżacje utworów i przesłanie - to wszystko razem jest wyjątkowe, warto się wybrać.
To mój 6 koncert w którym towarzyszę Michałowi. Totalnie inny od poprzednich. To zdecydowanie spektakl teatralny pełen klasy , magii i niosący piękny przekaz. Uczta dla uszu i oczu. Godny polecenia i z przyjemnością pojawię się raz jeszcze na koncercie z tej trasy .
dziękuje bardzo ten koncert był wspaniały nigdy nie zapomnę występu Michała bo w tym miejscu gdzie siedziałam to Michał blisko mnie stał i śpiewał piosenkę i jak śpiewał na tym jeszcze są ludzie dobrej woli ręką pokazał na mnie też co chciał przekazać było cudne podziwiam go za to ja też bardzo lubię przyrodę bardzo dziękuje ci Michał za ten koncert. Kocham bardzo ciebie bezwarunkową miłością.
https://www.google.pl/search?sa=X&biw=1536&bih=719&sxsrf=ACYBGNTEp3CHlIS40Pgg4QY 18.10.2019 17:03
SUPER koncert serdecznie polecam niezapomniane przeżycie 😊😊
wszystko super
Koncert był magiczny, super akustyka, efekty i wizualizacje świetlne.... Na pewno pójdę na kolejny
Michał to totalny kosmita. Kocham go odkąd go zobaczyłam pierwszy raz w tv z Dziwny jest ten świat. Koncert zatem nie mógł być inny. Tylko taki. Szalony. Mroczny. Chwilami przerażający. Do tego z przesłaniem, wierzę, że szczerym. Michał bawi się swoim głosem. Jest jak instrument. Więcej niż instrument. Bo nie zna ograniczeń. Właśnie. Jest wolnym człowiekiem. Mimo wszystko albo właśnie dlatego... A poza tym jest tak..tak...sensualny jak...nikt. Kocham kosmitów :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Konin
22.11.2019 19:00

bilety od 89,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN