koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.

„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.

Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.

Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Jestem zachwycona, The Moon Tour to widowisko muzyczne na najwyższym poziomie. Niesamowity wokal artysty, piękne utwory w nowych aranżacjach, wspaniały zespół muzyczny. Poruszający spektakl piękny, emocjonalny z ważnym przekazem. Dziękuję Michale za tak wspaniały spektakl muzyczny oraz chylę czoła przed cudowną grą utalentowanych muzyków z Groove Section.
Przepiękny koncert z ważnym przesłaniem.
Michał jak zawsze rewelacyjny!!!! Przedstawienie cudowne i wzruszające.
Michał jak zwykle rewelacja,super charakter,czuje się dobrego człowieka.Koncert na medal,nowe aranże,mega wielkie przesłanie ,mega ciekawe animacje komputerowe.Po raz pierwszy zdarzyło mi się,że artysta nie spieszył się do domu,tylko został i rozmawiał z publicznością. Michał rozwinął skrzydła,nie marnował czasu.Koncert przeszedł moje oczekiwania.
Zarąbiste wydarzenie!!! Jedenastoletnia córka była zachwycona. Jedyne co ją bardzo bardzo zasmuciło to brak możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Michałem oraz brak możliwości zdobycia autografu na zakupionych przed koncertem plakatach... Sam koncert super wydarzenie, przeżywa do dziś i jeszcze długo będzie.
Widowisko SUPER, SUPER, SUPER!!!!! Warto było czekać, wielka klasa, wielki poziom!!!! Michał Szpak PRAWDZIWA GWIAZDA Z KLASĄ a przy tym baaaaardzo skromny i co najważniejsze NATURALNY!!!!!! Polecam każdemu, bo przesłanie w obecnym czasie jest baaaaardzo WAŻNE!!!!! ZASTANÓWMY SIĘ NAD NASZĄ PLANETĄ, MATKĄ ZIEMIĄ!!!!!!! OPANUJMY SIĘ!!!!!! NATURA WZYWA POMOCY!!!!!! Michał przepięknie!!!!!!!! BRAWO!!!!!
Koncert na najwyższym poziome. Występ rewelacyjny, super, że się odbył. Na Michale zawsze można polegać!!!
Koncert zrobił na mnie niezapomniane wrażenie Dużo emocji i wzruszeń DZIĘKUJĘ CI MICHAŁ !!!
Wspaniały koncert, miło było posłuchać Artysty po tak długiej przerwie. Szkoda tylko, że organizator nie dołożył starań do zachowania zasad bezpieczeństwa - dystans społeczny na parterze widowni nie był w ogóle zachowany.
Dziękuję bardzo za ten koncert Michała z Zespołem uwielbiam tą trasę The Moon Tour było po prostu pięknie i proszę mi nie odwołujcie koncertu w Krakowie
Najpiękniejszy koncert na jakim byłam. Pełen emocji i przemyśleń.
Wspaniałe wydarzenie artystyczne!
Michał klasa, jakość, show.
Ogień!!! Super wrażenia, niezapomniane przeżycia! Polecam!
Świetne widowisko, coś więcej niż koncert!
Brak konsekwensji w wypowiedziach Michała, tzn. na koniec koncertu, gdy buła możliwość wypowiedzi, należałoby kontynuować tak ważny temat przewodni koncertu-jak ratować naszą planetę, a nie rozmowy o niczym, lechatnie ego... Michał, wykorzystaj ten potencjał, że ludzie Cię słuchają. Lepiej byłoby zadać pytanie, co zrobisz po tym koncercie dla planety, w jaki sposób zmienisz swoje życie czy postępowanie, aby podzielić się przemyśleniami, a może i wskazać ludziom drogę i pokazać przykłady małych kroków, które mogą wiele zmienić.
Cudowny koncert. Niezapomniane przeżycia i zachęta do refleksji nad światem, sobą. Dziękuję Michale
Warto pójść na koncert Michała, on udowadnia, że jest artystą przez duże A
Niesamowity koncert z przesłaniem! Talent Michała, skala Jego możliwości wokalnych a do tego prawdziwie artystyczna oprawa wydarzenia stanowiły razem prawdziwą ucztę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuje!!!
Michał gay icon ❤️❤️🙆 nie zabijajmy kaszalotów, zniszczmy kapitalizm
Wspaniała uczta dla zmysłów :) Fantastyczny koncert! Rewelacyjny głos :) Cudowna osobowość :) DZIĘKUJĘ!
Występ super,Michał swoim głosem przenosi nas w inny wymiar....Szkoda,że tak krótko trwał występ :-(
Koncert super. Polecam wszystkim.
Cudowny koncert The Moon Tour w Katowicach. Przesłanie, wykonanie utworów, muzyka - coś pięknego. Jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Pan Michał ma NIEZWYKŁY GŁOS. To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo. Gorąco polecamy.
Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ, poruszający serce i duszę. Widowisko z głębokim przesłaniem. A Michał Szpak i jego zespół to dopełnienie wszystkiego. Dziękuję.
Wystep Michała Szpaka fantastyczny , ogólnie wszystko było super
Michał Szpak to NIESAMOWITY ARTYSTA. Koncert był rewelacyjny wart posluchaniai obejrzenia 👌Polecam
Koncert jak zawsze klasa. Zespół, aranże, głos Michała klasa. To po prostu trzeba zobaczyć.i usłyszeć.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane