koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet - Bilety na koncert

Podczas najnowszej trasy Michała Szpaka, w odpowiedzi na oczekiwania Fanów, zorganizowane zostaną specjalne spotkania z Artystą.

Seria MEET & GREET to nie tylko szansa na wspólne zdjęcie oraz autograf, ale również na wspólną rozmowę.

Dodatkowo w ręce Fanów trafi MEET & GREET EXCLUSIVE*, uprawniające do wejścia również na próbę i tym samym do uczestniczenia w kulisach przygotowań do koncertu. Część dochodu z MEET & GREET EXCLUSIVE będzie przeznaczona na Fundację Fabryka Tlenu, ratującą kondycję naszej planety. Uczestnicy otrzymają specjalne podziękowania za przyłączenie się do ratowania Ziemi.

Każdy uczestnik spotkania MEET & GREET oraz MEET & GREET EXCLUSIVE otrzyma również gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie.

*obejmuje pakiet podstawowy (spotkanie z Artystą) plus dodatkowo uczestnictwo w próbie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Koncert niesamowity. Uświadamia nam, gdzie się w tej chwili znajdujemy. Chwilą refleksji każdemu się przyda. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli.
Super organizacja,wyjatkowy koncert,wszystko bardzo profesjonalnie dopiete na ostatni guzik. Pozdrawiam.
Michał jest cudownym człowiekiem.Ma przepiękną duszę i każde spotkanie z nim jest jak rozmowa z przyjacielem. Co do organizacji to nie było żadnych komplikacji. Meet&greet jest super inicjatywą.
Za krótkie spotkanie a po za tym świetna inicjatywa
Jestem rozczarowana spotkaniem m@g wszystko działo się za szybko, nawet nie można było zadać Michałowi żadnego pytania, zdjęcia szybko w pośpiechu, całe spotkanie trwało może z 25 min. Nie polecam, więcej nie kupię biletu.
Genialnie
Skala gwiazdek jest zbyt mała na ocenę ,stawiam dziesięć gwiazdek ,polecam każdemu koncert ,to jest do zobaczenia ,a nie do opisania , warto zobaczyć
Spotkanie super, choć za krótko.Wspolne zdjęcie z Michałem ,zamiana parę słów bezcenne.Mam nadzieję , że następnym razem też będzie możliwość takiego spotkania.
Organizacja bardzo słaba. Większość czasu zwykłego meetu zajęło rozdawanie certyfikatów osobom z meetu exclusive. Gdy przyszedl czas na indywidualne spotkanie z artystą ledwo był czas żeby powiedzieć "cześć". Tomek wszystkich pospieszał i ciągnął za ręce żeby jak najszybciej to skończyć. Kiedy stała wielką kolejką do Michała przyszło kilka osób z zewnątrz które nie miały wykupionego meetu i ustawimy się w kolejce. Gosia Nędza ich wyprosiła z sali po pewnej chwili, Ale jak to się stało, że ktoś ich tam wpuścił? Poprzedni meet na trasie dreamer byl nieco bardziej zorganizowany, ale uwazam, ze wciaz nie jest warty aż 150 zł, zwłaszcza, że po koncercie można zobaczyć się z artystą za darmo.
Aniela 01.12.2019 16:14
Formuła spotkań, która się sprawdza znakomicie. Możliwość spotkania w przyjaznym i kameralnym otoczeniu.
Super spotkanie ❤️ Chociaż zawsze za mało czasu by na spokojnie pogadać z Artystą 😢
Misiek jest fantastyczny !!! Dziękuję 😉
Wyjątkowe spotkanie z Artystą. Bezcenne chwile. Można porozmawiac z Michalem, zrobić z Nim pamiątkową fotografię oraz otrzymać autograf na przepięknym plakacie, ktory jest prezentem od Niego. Takie spotkanie jest wspanialym dopełnieniem koncertu. Atmosfera podczas meet and greet jest fenomenalna :) Polecam.
Dosłownie spadłam z KSIĘŻYCA 🌔🌙 i próbuję się odnaleźć na planecie ZIEMIA....Nie jest łatwo.... "The Moon Tour " kolejna trasa Michała Szpaka właśnie miała swój początek, a ja miałam przyjemność uczestniczyć w tej niezwykłej chwili rozpoczęcia kolejnej, pięknej, muzycznej przygody 👍 W sumie, tak naprawdę nie wiem co i w jaki sposób napisać by zbyt wiele nie zdradzić, a jednocześnie zachęcić tych, którzy nadal się wahają... Niektórym mogłoby się wydawać, że to mój kolejny koncert, któryś tam z kolei.... czterdziesty, pięćdziesiąty?... że już nic nowego ten Szpak nie da rady z siebie wykrzesać... i tu się właśnie ci niektórzy się mylą 😏 Byłam na wielu koncertach tego znakomitego artysty począwszy od występów plenerowych, po przez recitale, trasy "Classica Tour" i "Dreamer", a skończywszy obecnie na "The Moon" 😍 i z całą odpowiedzialnością jestem w stanie stwierdzić, że ten człowiek to skarbnica niesamowitych pomysłów 👍 do tego fantastyczni muzycy i profesjonalni współpracownicy :) Byłam przekonana, że obecna trasa będzie nieco podobna do poprzedniej i jakież jest moje zdziwienie, że jest tak bardzo inna niż wszystko to co do tej pory widziałam na jakiejkolwiek scenie muzycznej... Wizja apokalipsy otaczającego nas świata okraszona niezwykłymi aranżacjami utworów, dające do myślenia wizualizacje, symboliczne kostiumy i jak dla mnie najlepszy wokal na świecie ❤️ to wszystko daje spektakularny efekt 👍 efekt tak zwanego "wgniecenia w fotel" bądź "zbierania szczęki z podłogi" 😜 Mnóstwo niespodzianek w postaci kilku nieprzewidywalnych coverów, jednego utworu sprzed lat, który wzruszył mnie do łez, ciekawego pomysłu udziału rodzeństwa Michała w spektaklu..... i oczywiście ON 😍 jego wrażliwość, zdolności wokalne, umiejętność przekazu i poczucie humoru sprawiły, że koncertu "The Moon" na pewno szybko się nie zapomni 👍 Zachęcam z całego serca by choć raz znaleźć się na KSIĘŻYCU i przeżyć naprawdę piękną i pouczającą przygodę 🤩 Nie od dziś przecież wiadomo, że Michał Szpak jest z kosmosu,... 😜
Wszystko było w miarę dobrze zorganizowane. Michał spełnił moje oczekiwania. Aczkolwiek przeszkadzało mi opóźnienie, zbyt spore jak na i tak małą ilość czasu.
Do dzis mje mogę dojść do siebie 🤗 bo tym spotkaniu, jeszcze bardziej kocham 😍 Michała, choć myślałam, że mocniej sie nie da 😍

Polecane z kategorii koncert