koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive - Bilety na koncert

Podczas najnowszej trasy Michała Szpaka, w odpowiedzi na oczekiwania Fanów, zorganizowane zostaną specjalne spotkania z Artystą.

Seria MEET & GREET to nie tylko szansa na wspólne zdjęcie oraz autograf, ale również na wspólną rozmowę.

Dodatkowo w ręce Fanów trafi MEET & GREET EXCLUSIVE*, uprawniające do wejścia również na próbę i tym samym do uczestniczenia w kulisach przygotowań do koncertu. Część dochodu z MEET & GREET EXCLUSIVE będzie przeznaczona na Fundację Fabryka Tlenu, ratującą kondycję naszej planety. Uczestnicy otrzymają specjalne podziękowania za przyłączenie się do ratowania Ziemi.

Każdy uczestnik spotkania MEET & GREET oraz MEET & GREET EXCLUSIVE otrzyma również gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie.

*obejmuje pakiet podstawowy (spotkanie z Artystą) plus dodatkowo uczestnictwo w próbie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Wspaniała atmosfera i cudowne koncert, przekaz tego koncertu dał mi wiele do myślenia, cudowne uchwycenie szczegółów ,piękne wszystko po prostu 🥰🥰🥰
Bilet na koncert Pana Michała dostałam na Mikołaja i bardzo się ucieszyłam, gdyż lubię i szanuję tego Artystę. Z kolei bilet na spotkanie Meet & Greet Exclusive kupiłam spontanicznie w ostatniej chwili i choć weszłam jako jedna z ostatnich dostałam miejsce tuż przed Artystą, który okazał się bardzo ciepłym, wrażliwym i cierpliwym człowiekiem. Spotkanie było za krótkie i zorganizowane w chaotyczny sposób, ale przynajmniej atmosfera była bez zarzutu - ciepło, miło, ludzko i zabawnie. Pan Michał Szpak to cudowny, niesztampowy człowiek nie z tej planety o anielskim głosie. Życzę Mu równie cudownej żony, utalentowanych muzycznie potomków i międzynarodowej kariery muzycznej - takiej jakiej jeszcze nikt w Polsce nie osiągnął, bo na to zasługuje. Pan Michał bardzo przypomina mi kogoś z przeszłości kogo bardzo kochałam i kto bardzo kochał mnie. Jeden urodzony 28.11.1989, drugi 26.11.1990. Pokrewieństwo Dusz, że aż uwierzyć nie mogę, a nawet nieco podobny wygląd. Czy to przypadek, że Nasz Narodowy Kolorowy Ptak jest Sobowtórem Najszlachetniejszego Człowieka, którego miałam przyjemność poznać na drodze swojego życia ? Uczestniczenie w pięknym koncercie Pana Michała jest dla mnie 30-latki alternatywą i wspomnieniem młodzieńczych lat za co Mu bardzo dziękuję. Teraz kiedy planuję zostać Mamą - spektakle muzyczne Pana Michała są dla mnie bardzo pozytywnym emocjonalnym doznaniem, powodują wielki uśmiech na mojej twarzy i energetyczno-elektryzujące tańce po przyjściu do domu. Wesoła mama to wesołe dziecko - dziękuję. Pan Michał jest dla mnie od początku do końca zapisaną kartką i mimo, iż Go nie znam osobiście i nie poznam, to czuję jakbym znała całe życie. Jak to zrobić, żeby urodzić i wychować takiego Syna, skoro przewrotny los nie pozwolił mi mieć takiego męża - 28.11.1989. Mam nadzieję W.Ż, że Twoja Żona tego nie przeczyta i wiesz, że życzę Wam wszystkiego dobrego Bratnia Duszo :-) Powodzenia w walce o adopcje Waszego wymarzonego dziecka - strasznie mi swoją postawą zaimponowałeś. Pedagolożka jak coś zawsze może pomóc :-) Do zobaczenia w Częstochowie, a za rok w moim mieście na koncercie we Wrocławiu ( jeśli będzie ) mam nadzieję, że już z wielkim albo przynajmniej zaokrąglonym brzuszkiem :-)
Patrycja Sobczyk 02.01.2020 03:00
Meet exclusiv , hmmm tylko z nazwy i pięknego opisu co to nie będzie i jak to nie będzie. Gdyby można dać gwiazdki ujemne to takie by zostały dane. Exlusiv chyba do czegos zobowiazuje na próbie trwajacej ok 20 min ponad 20 osób nawet sam Artysta byl zdziwiony, ze az tylu nas jest. Próba, no cóż jak to próba? Za to meet to drobnostka tylko 50 osób taki mini zlocik. Pozatym okazuje sie , że osoby, które opłaciły "meet exclusive" wchodząc do sali na zwykle spotkanie trafiają do miejsca gdzie została wpuszczona grupa osób ze zwykłego meet. Tak więc exclusive to nawet nie pierwsze miejsca tylko rzędy pod ścianą. To uwaga do organizatorów, Music Art ? Niestety w takiej grupie ludzi gdy spotkanie trwa 30 min trudno spokojnie zamienic slowo. Taki meet polega na podpisywaniu certyfikatów ( czy kiedyś będą wykorzystane ?) , zdjęciach tych oczywiście 50 osób z Michałem i ... właściwie to już wszystko na ten temat. Czy organizator mógłby zwrócić uwagę Music Art odpowiedzialnym chyba za ilość osób biorących udział w spotkaniu aby nie szedł na ilość (zl) tylko jakość tego wydarzenia. Koncert wspaniały . Polecam niezdecydowanym.
Rozczarowana 23.12.2019 13:18
Możliwość wejścia na próbę Artysty była niesamowitym przeżyciem jak wygląda to przed koncertem i jak tworzy się całe dzieło następnie indywidualny czas z Michałem chwila na którą bardzo mocno czekałam i nie zawiodłam się nawet na sekundę ! Ogromny szacunek
Cudowne spotkanie z cudownym czlowiekiem. Jego uśmiech jest bezcenny . Bardzo sympatyczny rozmowny na każdy temat. Kocham Go. Oby zawsze była mozliwosc takiej formy spotkania.
Podobało mi się, było bardzo fajnie. To dla mnie ogromne szczęście, że kolejny raz mogłam zobaczyć Michała Szpaka na żywo. Jestem zadowolona z tego wydarzenia.
Spotkanie exclusive? Tylko z nazwy...Było bardzo niekomfortowo. Jeden wielki chaos organizacyjny. I nie jest to bynajmniej wina Artysty. Michał jest kochany. Organizator zamienił niestety jakość na ilość. Ponad 60 osób na spotkaniu plus nieokreślona ilość osób dołączających się bez przeszkód i bez kontroli do spotkania, pomimo braku biletu. Specyfika dnia nie jest tu żadnym wytłumaczeniem...Nawet nie można było spokojnie złożyć życzeń urodzinowych, bez popędzania...
Cudowne spotkanie, ze wspaniałym artystą i człowiekiem. Trudno to nawet wyrazic slowami ale człowiek ze spotkań z Michałem wychodzi bogatszy.duchowo. Możliwość bycia na probie , zobaczenia kulis przygotowań, ogromnego zaangażowania całej ekipy było fantastycznym doświadczeniem. Padły ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowedzi artysty :-) wspolne.zdjecie, możliwość pobycia z Michałem w spokojnych, komfortowych warunkach bez pospiechu jest super sprawa. Dziękuję tez pracownikom i obsłudze za życzliwość:-)
Koncert Michała Szpaka to nie jest zwykły koncert tylko spektakl muzyczny. Gra, świateł, scenografia wszystko uzupełniało się z pięknym przeszywającym na wskroś głosem Michała. Do tego aranżacja utworów i przekaz dotyczący całego spektaklu, po prostu wzruszenie i zaskoczenie. Polecam każdemu ten koncert bo tylko widząc to na własne oczy będzie można odczuć to co Michał chciał przekazać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyłam i polecam wszystkim by mogli to przeżyć, bo emocje gwarantowane.
Bezcenne spotkanie z Artystą. Meet zaczyna się udzialem w probie Michala, zespolu oraz ekipy od dźwięku, oświetlenia itd. Warto przezyć przygotowania do koncertu. Michał śpiewał, ustalał szczegoly scenografii i choreografii, testowane było oświetlenie, dźwiek. Tylko garstka fanow podczas próby, wiec jest bardzo kameralnie :) Po próbie przechodzimy do sali na backstageu, gdzie odbywa się rowniez kameralna rozmowa z Michałem, możba zadać Mu pytania, panuje fantastyczna atmosfera, Michal sklada autografy i na koniec kazdy może zrobic sobie zdjecie pamiatkowe z Michalem. Emocje ogrome, a wspomnienia na zawsze :)
Bardzo sympatyczne spotkanie, możliwość porozmawiania i zadania pytań.

Polecane z kategorii koncert