koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Wolność/Fobia

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Wolność/Fobia

Michał Szpak - Wolność/Fobia - Bilety na koncert

Michał Szpak - Wolność/Fobia - szczegółowe informacje wkrótce!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - Wolność/Fobia

Bardzo energetyczny koncert , a wokal Szpaka powala ! Bardzo fajne utwory ,a w nowych aranżacjach z tak dobrym zespołem brzmią fantastycznie . Warto wybrać się na niego !
Koncert cudowny, Michał jak zwykle zaskoczył strojami oraz utworami. Brak słów. Czekam na kolejne spotkanie z wielkim Artystą.
To mój drugi koncert z trasy Wolność Fobia. Wspaniały i energetyczny. Rockowy power Michała wymiata :) Dziękuję :)
Wspaniały koncert. Po koncercie Michał rozdawał autografy sam na sam bez tłoku i przepychania, super organizacja. Można było na spokojnie zdjęcia zrobić z Michałem. Brawo!!
Było zajebiście tak trzymać
Michał jest niezwykłym artystą. Podczas każdego występu daje z siebie wszystko tworząc prawdziwy spektakl muzyczny. Był to koncert bardzo energetyczny rockowy, podczas którego artysta przekazuje mnóstwo pozytywnej energii. Michał miał doskonały kontakt z publicznością. Na pewno na tym jednym koncercie się nie skończy. Cudowna energia. Polecam.
Występ to jakiś czad!!! Michał dał z siebie 200% był 🔥 było mega czadowo ! Jeśli chodzi o obsługę...to tu... Niestety 1/10 Pan z " ochrony" myśląc,że jak założył kamizelka z nawą ochrona to jest "kimś" burak wstrętny!!!!
Rewelacyjny koncert
Jesteśmy z mężem pod wielkim wrażeniem tyle pozytywnej energii dał Michał wspaniały artysta przyjemność być na jego koncertach szacunek dla. muzyków
Najlepszy występ na jakim ostatnio byłam😍
Koncert był super! Michał to taki kolorowy ptak z pięknym głosem i świetnym zespołem. I jeszcze znalazł czas by po występie każdemu chętnemu podpisać swoje zdjęcia i zrobić fotkę! Brawo!
Świetny rockowy koncert! Michał Szpak pokazał swoje oblicze bardzo utalentowanego artysty scenicznego. Świetny kontakt z publicznością. Na koncert szliśmy sceptycznie nastawieni A wyszliśmy z wielką ochotą na więcej!!!
Było cudnie!!!
Jestem oczarowana osobą Michała od samego X - Factora. Wczorajszy koncert był dla mnie bardzo emocjonującym wydarzeniem. Samo miejsce fantastyczne, a obsługa przemiła za co dziękuję organizatorom.

Polecane z kategorii koncert