koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak

koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak

Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak - Bilety na koncert

"Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości" - to drugi album Michała Wiśniewskiego i Andrzeja Wawrzyniaka. W części 1 "Sweterka" artyści rozprawiali się z otaczającą rzeczywistością, obnażając jej wady i ukazując brutalność życia codziennego, pełnego kłamstw, braku uczciwości i sprawiedliwości.

"13 Postulatów w Sprawie Miłości" to płyta utrzymana w zupełnie odmiennym nastroju - napawa optymizmem, radością i pozytywną energią. Muzycy pokazują, że w codziennym życiu można znaleźć pozytywne aspekty i to na nich należy się skupić.. A najważniejszym z tych aspektów jest oczywiście MIŁOŚĆ! :-) Mamy nadzieję, że nowy "Sweterek" przypadnie Wam do gustu!

Bilety VIP Backstage Pass upoważniają do wejścia na salę poza kolejnością oraz do spotkania z artystami po koncercie. Każdy kto zakupi bilet VIP Backstage Pass płytę "Sweterek, czyli 13 Postulatów w Sprawie Miłości" otrzyma gratis! Warto kupować bilety w przedsprzedaży, gdyż ich cena będzie wzrastała czym bliżej koncertu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak

Magiczna atmosfera , świetny wokal i bardzo miłe podejście artysty do fanów !!!Najlepsi w swoim rodzaju !!! Gorąco polecam !!!
Ewa Klupczyńska 12.09.2016 19:33

Polecane z kategorii koncert