koncert

Mietek Folk - koncert szantowy

koncert

Mietek Folk - koncert szantowy

Mietek Folk - koncert szantowy - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety stacjonarne w Sześcian Pub
35 zł. - miejsca stojące
45 zł. - miejsca siedzące ( do nabycia tylko w klubie)
50 zł. - w dniu koncertu
Kolejna szantowa petarda w Sześcian Pub
MIETEK FOLK i wszystko jasne, bo kto nie zna np.
https://www.youtube.com/watch?v=dTKRxa8V6j4
https://www.youtube.com/watch?v=eFvBOoVwz-w
Nasza muzyka to energetyczna kombinacja pieśni morza, rytmicznego folku, country, a nawet rocka. Wykonujemy piosenkę żeglarską spod znaku czarnej bandery. Piszemy autorskie teksty w morskich klimatach – przewrotne, literackie, zawierające dużą dawkę humoru, często w oparciu o autentyczne wydarzenia z historii nowożytnego piractwa.
Regularnie gościmy na scenach najważniejszych wydarzeń związanych z piosenką żeglarską. Nasz lekki, pozbawiony barier sposób kontaktu z publicznością oraz spora dawka improwizacji są od lat doceniane nie tylko przez widzów, ale także przez gospodarzy tawern, klubów, organizatorów festiwali żeglarskich i eventów firmowych. Najważniejsze jest dla nas jednak to, że rezultatem spotkania publiczności z muzyką Mietek Folk jest zawsze doskonała zabawa.
Nasz dorobek stanowi 5 płyt z autorskimi programami opowiadającymi o piratach. Każda inna, bo tworzyliśmy je na różnych etapach rozwoju artystycznego, ale wszystkie w pełni autentyczne. Kolejne nie mogłyby istnieć bez poprzednich, więc zapraszamy do zanurzenia się we wszystkich nagraniach, ale przede wszystkim, czekamy na Ciebie na koncertach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

Brak wydarzeń w: Białystok

Recenzje i opinie: Mietek Folk - koncert szantowy

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert